Wylicz i zamów swój indywidualny zestaw ćwiczeń gimnastyki słowiańskiej

Gimnastyka słowiańska dla kobiet

Zestaw 7 ćwiczeń

według horoskopu słowiańskiego

Cena: 129,90zł

 

Zestaw 7 ćwiczeń wyliczany jest na podstawie dokładnej daty (wraz 
z godziną) i miejsca urodzenia. Zestaw pozwoli Ci rozpocząć samodzielną praktykę 
gimnastyki słowiańskiej.

Zestaw zawiera:
– nagrania przedstawiające sposób wykonania pozycji wyjściowych, podstawowych sekwencji oraz siedmiu indywidualnie dobranych ćwiczeń wraz z komentarzem,
– opis energii i symboliki Twoich 7 ćwiczeń, przekleństwa rodowego i sposobu pracy nad jego neutralizacją.

Dzięki ćwiczeniom dobranym na podstawie daty urodzenia poznajesz i wzmacniasz swoje mocne strony oraz otrzymujesz wskazówki, jak pracować ze swoimi słabościami.

Kobietom, które ćwiczą już swój zestaw, kurs pozwoli skorygować i udoskonalić sposób wykonania ćwiczeń.

Delikatny, spokojny podkład muzyczny w postaci słowiańskich mantr sprawi, że Twoja praktyka będzie prawdziwą ucztą dla ciała i ducha.

Zestaw przesyłany jest w formie pliku PDF z linkami do pobrania nagrań wideo oraz opisem energii i symboli.

Kalkulator zestawu 7 ćwiczeń

Wybierz swoje miejsce urodzenia (jeśli nie ma na liście, wybierz najbliższe) oraz wpisz rok, dzień i godzinę urodzenia.

Uwaga! Kalkulator wylicza zestawy tylko dla osób urodzonych w Polsce. Jeśli Twoje miejsce urodzenia jest za granicą, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Jeśli nie znasz godziny swojego urodzenia, wprowadź najpierw opcję 00:01, a potem 23:59 i sprawdź, czy numer zestawu się zmienił. Jeśli nie – masz swój zestaw. Jeśli tak, możesz zamówić oba zestawy i ćwiczyć je przez jakiś czas. Przeważnie kobiety od razu intuicyjnie czują, który jest ich właściwym.


Wybierz odpowiedni numer zestawu

Kontakt w sprawie zamówień

Jeśli masz pytania związane z techniczną stroną zamówienia (fakturami, sposobem dostarczania plików itp) skontaktuj się z dystrybutorem produktów przez ten formularz.

Uwaga! Jeśli pytanie dotyczy strony merytorycznej zamówienia (sposobu wyliczenia zestawu itp) skontaktuj się z autorką kursu przez formularz w zakładce kontakt.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celach związanych z obsługą wysłanego zapytania zgodnie z obowiązującą polityką prywatności.