Wylicz i zamów swój indywidualny zestaw ćwiczeń gimnastyki słowiańskiej

Gimnastyka słowiańska dla kobiet

Zestaw 7 ćwiczeń

według horoskopu słowiańskiego

Cena: 129,90zł

 

Zestaw przesyłany jest w formie pliku PDF z linkami do pobrania nagrań wideo oraz opisem energii i symboli. Po zakupie sprawdź, proszę, skrzynkę e-mail oraz SPAM.

Zestaw 7 ćwiczeń wyliczany jest na podstawie dokładnej daty (wraz 
z godziną) i miejsca urodzenia.

Dzięki ćwiczeniom dobranym w ten sposób poznajesz i wzmacniasz swoje mocne strony oraz otrzymujesz wskazówki, jak pracować ze swoimi słabościami.

Zestaw zawiera 5 filmików z nagraniami:

1) informacje wstępne
2) sposób wykonania pozycji wyjściowych
3) sposób wykonania podstawowych sekwencji 
4) zestaw 7 ćwiczeń dobranych na podstawie daty urodzenia wraz z komentarzem na temat ułatwień oraz wariantów wykonania poszczególnych pozycji
5) informacje o tzw. przekleństwie rodowym.
 
Prócz wideo otrzymujesz także plik pdf z opisem wszystkich energii urodzeniowych, energii przekleństwa rodowego i sposobu pracy nad jego neutralizacją.

Zestaw jest wyliczany z uwzględnieniem tzw. „zachodniego” oraz wedyjskiego sposobu wyliczania dnia księżycowego. Jeśli wyliczenia się różnią, otrzymasz dwa możliwe zestawy w cenie jednego tak, byś sama mogła poczuć, który z nich jest dla Ciebie optymalny.

Zamówienie wyliczenia zestawu 7 ćwiczeń

Wypełnij formularz podając swoje dane urodzeniowe i prześlij go.

W ciągu 48 godzin wyliczę i wyślę Ci numer zestawu. Samo wyliczenie jest usługą bezpłatną, zapłacisz tylko przy zamówieniu konkretnego zestawu (129,90zł)

Wtedy będziesz mogła wybrać go z listy poniżej i zamówić.

Uwaga!

Jeśli nie znasz godziny swojego urodzenia, może się zdarzyć (ale nie musi), że możliwe będą dwa różne zestawy. Wtedy możesz zamówić je oba (otrzymasz specjalną zniżkę) i ćwiczyć je przez jakiś czas. Przeważnie kobiety od razu intuicyjnie czują, który jest ich właściwym.Wybierz odpowiedni numer zestawu

Kontakt w sprawie zamówień

Jeśli masz pytania związane z techniczną stroną zamówienia (fakturami, sposobem dostarczania plików itp) skontaktuj się z dystrybutorem produktów przez ten formularz.

Uwaga! Jeśli pytanie dotyczy strony merytorycznej zamówienia (sposobu wyliczenia zestawu itp) skontaktuj się z autorką kursu przez formularz w zakładce kontakt.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celach związanych z obsługą wysłanego zapytania zgodnie z obowiązującą polityką prywatności.