Zapraszam Was serdecznie na warsztaty Olega Gadeckiego „Intuicja życia”

Uwaga!
Warsztaty on-line z tłumaczeniem na język polski.

Otacza nas świat, oferujące dostęp do ogromu wiedzy i umiejętności. Zalewa nas fala nowych technik, metod zrozumienia samych siebie, wiedzy psychologicznej i duchowej. Często jednak nie potrafimy zastosować w praktyce wszystkiego tego, o czym się uczymy na wykładach czy warsztatach. Dlaczego tak się dzieje?

Brak nam podstawowej znajomości praw natury, uniwersalnych i niezmiennych zasad, panujących we Wszechświecie, w tym zasad działania podświadomości, która kieruje większością naszych zachowań.

Aby przybliżyć te podstawy powstał warsztat I stopnia – „Intuicja życia”.

Najbliższy warsztat planowany jest na 30-31 stycznia i 6 lutego 2021r.

Uwaga! Wpisując kod rabatowy: SLOWIANSKA otrzymasz aż 20% rabatu!

Co da Ci udział w warsztacie?

Dzięki udziałowi w warsztacie:
  • lepiej poznasz siebie, swoje mocne i słabsze strony, znajdziesz przyczynę trudności i sposób ich pokonania
  • w poczuciu bezpieczeństwa i opieki ze strony prowadzącego przeżyjesz te bolesne wydarzenia w swoim życiu, które do tej pory Cię uwierają. Zobaczysz w nich przejaw Kochającej Siły, zmienisz je w zasób, z którego będziesz czerpać w teraźniejszości i przyszłości.
  • odczujesz, zrozumiesz i odkryjesz potencjał swojej osobowości, swoje cechy i talenty, moc, dary i pragnienia.
  • odnajdziesz swoją moc i zdobędziesz dostęp do sił i możliwości wcielenia w życie nawet najśmielszych planów i zrealizowania swoich prawdziwych pragnień i marzeń.
  • w uzdrawiającej i bezpiecznej przestrzeni przepracujesz swoje lęki, traumy, kompleksy, poczucie winy i wszystkie trudne dla Ciebie sytuacje. Głęboka praktyka pozwoli Ci odbudować pewność siebie i zrozumienie, dokąd i w jaki sposób iść dalej,
  • otrzymasz kolosalną dawkę energii, aby przetransformować swoje życie i zapoznasz się z konkretnymi technikami, które praktycznie wykorzystasz w codziennym życiu. Efekty pracy poczujesz już w trakcie kursu.
  • odczujesz efekt procesu grupowego, który tworzy się podczas pracy wszystkich uczestników. Doświadczenie innych ludzi stanie się dla Ciebie podporą, pomocą i zasobem.

Jak wygląda praca na kursie?

Na warsztacie pracujemy z głębokimi podświadomymi modelami i programami. Ich zmiana i korekta automatycznie zmienia nasze nastawienie i zachowanie, stajemy się bardziej świadomi, harmonijni i szczęśliwi we wszystkich sferach życia.

Oleg Gadecki pomaga przepracować swoje wewnętrzne trudności, nie tylko na poziomie rozumienia, ale też praktycznych rozwiązań, które przychodzą w trakcie spotkania.

To niezwykle mistrzostwo, potwierdzone wielu tysiącami realnych historii. Co najważniejsze, pracując z jednym człowiekiem, Oleg jednocześnie uruchamia procesy u setek osób biorących udział w kursie.

Sekret tak efektywnej pracy polega na zastosowaniu unikalnej metody Olega Gadeckiego: psychologii zorientowanej na wartości. To podejście, które łączy najwybitniejsze osiągnięcia światowej psychologii i nie ma sobie równych, jeśli chodzi o efektywność. Dzięki tej metodzie nie tylko przepracowujemy nurtujące nas problemy, ale i otwieramy się na realizację swojego osobistego potencjału, co doprowadza do pozytywnych zmian we wszystkich sferach życia.

O prowadzącym

Oleg Gieorgiewicz Gadecki

 

Psycholog (staż pracy 28 lat), trener, twórca metody psychologii zorientowanej na wartości, filozof.

Znany w wielu krajach pisarz i mówca, Rektor Instytutu Psychologii Zorientowanej na Wartości.

Autor książek: „Najlepsze metody psychologiczne, czyli co robić, gdy się nie powodzi?”, „Prawa losu czyli trzy kroki ku sukcesowi i szczęściu”, „Światło wiedzy”, „Bóg nie ma zasad”, „PSYCHOLOGIA ZORIENTOWANA NA WARTOŚCI: uniwersalne podejście do rozwiązania problemów psychologicznych”.

Jak się zapisać?

Informacje organizacyjne

Warsztaty odbywają się on-line na platformie Zoom i są tłumaczone na żywo na język polski.

Uczestnik nie musi być na żywo, jednak jest to rekomendowane. Po wydarzeniu wszyscy uczestnicy otrzymują link do nagrań, który jest aktywny przez 60 dni.

Po opłaceniu kursu uczestnik otrzymuje bilet na wydarzenie, a dzień przed warsztatem link do pokoju webinarowego. Należy zapewnić sobie dostęp do internetu, mikrofon i słuchawki. Warsztat składa się z części wykładowej oraz ćwiczeń w parach w pokojach webinarowych.

Najbliższy warsztat: 30-31 stycznia oraz 6 lutego 2021
Cena biletu: przy zakupie do 1 stycznia – 49Euro,  do 17 stycznia – 59Euro, do 29 stycznia – 69Euro. Dodatkowo płatne 10Euro za tłumaczenie.
Uwaga! Kod rabatowy SLOWIANSKA uprawnia dodatkowo do zniżki aż 20%.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!