Zapraszam Was serdecznie na warsztaty mojego Nauczyciela z Rosji – Olega Gadeckiego

Oleg Gadecki to psycholog, psychoterapeuta, autor książek i twórca Instytutu Psychologii Zorientowanej na Wartości, który miałam zaszczyt ukończyć w 2018 roku. Nauka u Olega Gadeckiego była ogromnie transformującym procesem, który zaowocował min. powstaniem „Słowiańskiej” i moją pracą na rzecz szerzenia wiedzy wedyjskiej.

Jestem zaszczycona mogąc przedstawić Wam mojego Nauczyciela oraz metodę, którą opracował i przekazuje innym.

Każdy warsztat jest unikalnym i niepowtarzalnym przeżyciem, które zmienia życie o 180 stopni.

Czym jest metoda Olega Gadeckiego

Oleg Gadecki jest twórcą nowego kierunku w psychologii – Psychologii Zorientowanej na Wartości. Metoda ta jest oficjalnie uznana przez rosyjską Profesjonalną Ligę Psychoterapuetyczną (tutaj znajdziesz potwierdzenie uznania kierunku).

Stosując tę metodę podczas warsztatów, prowadzący pomaga uczestnikom w przepracowaniu swoich trudności, nie tylko na poziomie rozumienia, ale też praktycznych rozwiązań, które przychodzą w trakcie spotkania. Pracując z jednym człowiekiem, Oleg jednocześnie uruchamia procesy u setek osób biorących udział w kursie.

Jest to niesamowite, jak ludzie, którzy od lat zmagają się z tym samym problemem, podczas kilkudziesięciominutowej sesji dochodzą do głębokiego zrozumienia przyczyn trudności i odnajdują zasoby do wdrożenia praktycznych zmian w swoim życiu.

Warsztat "Intuicja życia"

Dzięki wiedzy na temat podstawowych, uniwersalnych i niezmiennych zasad, panujących we Wszechświecie, zyskujemy większą świadomość siebie i procesów, które zachodzą w naszym życiu. Uczymy się takiego spojrzenia na trudne sytuacje, które będzie dla nas wsparciem, a nie obciążeniem, a dzięki pracy całej grupy, nasz własny proces jest dużo bardziej efektywny.

Na warsztat można przyjść z dowolnym problemem (relacje, zdrowie, finanse, praca itd)

Dzięki udziałowi w warsztacie:

 • zrozumiesz, czym są trudności i jaki jest ich sens w konkretnej życiowej sytuacji, w jakiej się znajdujesz
 • poznasz w praktyce unikalną metodę pracy terapeutycznej, którą możesz stosować w pracy ze sobą oraz z innymi
 • w poczuciu bezpieczeństwa i opieki ze strony prowadzącego przeżyjesz te bolesne wydarzenia w swoim życiu, które do tej pory Cię uwierają i zmienisz je w zasób, z którego będziesz czerpać w teraźniejszości i przyszłości
 • otrzymasz kolosalną dawkę energii, aby przetransformować swoje życie.

Najbliższy warsztat:

Kiedy? Kwiecień 2021

Gdzie? Platforma Zoom

Za ile? Od 49 Euro+tłumaczenie 10 Euro

Warsztat "Nauka relacji międzyludzkich"

Aby relacje, które tworzymy z dziećmi, z rodzicami, z drugą połówką, z przyjaciółmi czy z partnerami biznesowymi  były głębsze, bardziej satysfakcjonujące i szczęśliwe, potrzebna jest przede wszystkim wiedza, a także praca z podświadomymi programami i ich zmiana na bardziej efektywne modele zachowania.

Właśnie po to powstał warsztat „Nauka relacji międzyludzkich”

Dzięki udziałowi w warsztacie:

 • zrozumiesz główne zasady budowania zdrowych i harmonijnych relacji międzyludzkich
 • uświadomisz sobie scenariusze, schematy i programy, które przeszkadzają Ci realizować się w pełni oraz przepracujesz je pod opieką  prowadzącego
 • wykształcisz nowe modele zachowania, dzięki czemu zajdą w Tobie zmiany na poziomie podświadomym, które zaowocują praktycznymi zmianami w Twoim życiu.

Najbliższy warsztat:

Kiedy? 27-28 lutego 2021 w godz. 8:00-10:00 i 12:00-15:00 (łącznie 10 godzin warsztatu na żywo)

Gdzie? Platforma Zoom

Za ile? 59 Euro+tłumaczenie 10 Euro (wpisz kod SLOWIANSKA, aby otrzymać aż 20% zniżki)

Ważne informacje

Podstawowe informacje

TELEFON DO ORGANIZATORA: 727919191, info@perfectaction.pl

 • Warsztat składa się z części wykładowej oraz ćwiczeń w parach w pokojach webinarowych. Warsztat odbywa się na platformie Zoom.
 • Uczestnik nie musi być na żywo ani włączać kamery, jednak jest to rekomendowane.
 • Po opłaceniu kursu uczestnik otrzymuje bilet na wydarzenie (sprawdź SPAM!!), a dzień przed warsztatem link do pokoju webinarowego.
 • W ciągu 7 dni od wydarzenia uczestnicy otrzymują link do nagrań, który jest aktywny przez 60 dni.

Przed warsztatem:

 • pobierz na swój komputer program Zoom lub  aplikację Zoom na smartfon (inaczej niektóre funkcje, np. tłumaczenie może nie działać). Ważne, byś miał/a najnowszą wersję Zooma. Dlatego dobrze, jeśli odinstalujesz wersję, którą masz obecnie i zainstalujesz najnowszą ze strony www.zoom.us (na dole strony przycisk download). Na telefon pobierz aplikację Zoom z Google Play albo App Store.
 • zapewnij sobie dostęp do internetu, mikrofon i słuchawki.

W trakcie warsztatu:

 • zadbaj o to, by podczas warsztatu nic Cię nie rozpraszało. Jeśli będziesz w drodze, zajęty/a dzieckiem lub gotowaniem, nie wyniesiesz z kursu tyle, ile mógłbyś/mogłabyś.
 • aby zalogować się na warsztat, kliknij link, który otrzymasz dzień przed wydarzeniem
 • przy wejściu do Zooma wpisz swoje imię, a także literki PL, to umożliwi moderatorom łączenie w pary wg znajomości języka. Jeśli znasz inne języki możesz też je wpisać (np: Ola_PL_RU)
 • włącz polskie tłumaczenie, naciskając ikonkę globusa i wybierając: język polski. Globus znajduje się na dole ekranu wśród innych ikonek. Jeśli go nie ma, możliwe, że masz starą wersję zooma. Musisz wtedy wyjść ze spotkania, odinstalować zoom i zainstalować go ponownie
 • włączaj i wyłączaj kamerkę i mikrofon przyciskami w lewym dolnym rogu ekranu
 • włączaj mikrofon tylko jeśli mówisz na forum
 • zgłaszaj się do zadawania pytań czy dzielenia się wrażeniami, naciskając przycisk Reactions – raise hand. Po zakończeniu wypowiedzi opuść rękę klikając Reactions – lower hand
 • komentuj i zadawaj pytania również w czacie po kliknięciu na chat na dole ekranu
 • korzystaj tylko z jednego urządzenia (np. laptop), nie loguj się z kilku naraz.

 

O prowadzącym

Oleg Gieorgiewicz Gadecki

 

Psycholog (staż pracy 28 lat), trener, twórca metody psychologii zorientowanej na wartości, filozof.

Znany w wielu krajach pisarz i mówca, Rektor Instytutu Psychologii Zorientowanej na Wartości.

Autor książek: „Najlepsze metody psychologiczne, czyli co robić, gdy się nie powodzi?”, „Prawa losu czyli trzy kroki ku sukcesowi i szczęściu”, „Światło wiedzy”, „Bóg nie ma zasad”, „PSYCHOLOGIA ZORIENTOWANA NA WARTOŚCI: uniwersalne podejście do rozwiązania problemów psychologicznych”.

Słowiańska