fbpx

Może to coś dla Ciebie?

Kupując kurs „Słowiańska apteczka pierwszej pomocy” otrzymasz dwa kursy w cenie jednego!

Dlaczego proponuję Ci ten pakiet?

Ponieważ aż 90% moich klientek ćwiczy gimnastykę słowiańską w formie zestawów z intencją i chciałabym, abyś i Ty otrzymała taką możliwość!

Gimnastyka ćwiczona w formie specjalnie dobranych zestawów jest niezwykle efektywna i że dostęp do zestawów z intencją daje praktycznie nieograniczone możliwości polepszania jakości swojego życia w każdym obszarze.

Co zyskujesz kupując pakiet połączony?

Będziesz miała dostęp nie tylko do podstawowych informacji o gimnastyce, ale także do zestawów ćwiczeń, które możesz wykonywać wtedy, gdy potrzebujesz uzdrowienia konkretnej sfery swojego życia.

Gimnastyka słowiańska może być bowiem ćwiczona w określonej intencji. 

Jak to możliwe?

Dzięki temu, że każde ćwiczenie ma określone znaczenie, gimnastykę można ćwiczyć w formie zestawów, zawierających ćwiczenia dobrane specjalnie pod konkretną intencję. To sprawia, że ćwicząc, nie tylko uelastyczniamy, modelujemy i wzmacniamy ciało, ale także pracujemy z intencją, ukierunkowując energię na spełnienie swoich marzeń!

 

Dostęp do kursu trwa aż 90 dni, co daje Ci możliwość korzystania z materiałów w taki sposób, by odbywało się to na spokojnie i w swoim tempie.

 

Dodatkowo w tej cenie otrzymujesz możliwość pobrania video z zestawami, co pozwoli Ci na korzystanie z nich bezterminowo.

Co da Ci ten kurs?

Dzięki kursowi otrzymasz dostęp do swoistej „apteczki pierwszej pomocy”, z której możesz korzystać kiedy chcesz wprowadzić zmiany, np. w swoich relacjach, w sprawach finansowych, w realizacji swojego życiowego powołania itd.

Na kursie nauczysz się prawidłowo wykonywać aż dziewięć zestawów, które możesz ćwiczyć wtedy, gdy poczujesz taką potrzebę.

Są to zarówno ćwiczenia wraz z dokładnymi wyjaśnieniami sposobu ich wykonywania, jak i afirmacje (pozytywne teksty) oraz symbole do każdego ćwiczenia.

Zestawy dobrane są tak, by wspomagały realizację następujących intencji:

Zestaw nr 1. Uzdrowienie relacji w parze

Zestaw nr 2. Obfitość finansowa

Zestaw nr 3. Stawianie granic

Zestaw nr 4. Macierzyństwo

Zestaw nr 5. Połączenie z rodem

Zestaw nr 6. Oczyszczenie

Zestaw nr 7. Relacje ze starszymi

Zestaw nr 8. Wsparcie w zmianach

Zestaw nr 9. Równowaga

Oprócz tego czekają Cię aż trzy bonusy!

Bonus nr 1

Mini webinar Sekrety gimnastyki słowiańskiej

Dowiesz się z niego, jak wyglądają i z czego się składają zestawy ćwiczeń z intencją, jak pracować z zestawami, kiedy i w jaki sposób ćwiczyć, czym jest intencja i jak ją prawidłowo formułować oraz co to znaczy, że gimnastyka jest praktyką rodową

Bonus nr 2

Medytacja „Powrót do korzeni”

Medytacja pozwoli Ci nawiązać kontakt ze swoimi przodkami, poczuć energię swojego rodu i przesłanie, jakie płynie od niego do Ciebie oraz zrozumieć swoje zadanie i rolę, jaką pełnisz w rodzie.

Bonus nr 3

Ebook „Gimnastyka jako praca z rodem”

Z Ebooka dowiesz się, w jaki sposób gimnastyka słowiańska może stać się narzędziem do uzdrawiania siebie i swojego rodu.

Kurs ten jest dostępny w cenie regularnej 217zł

Ale kupując go teraz, zapłacisz za niego tylko 147zł!

Słowiańska