fbpx

„Jak dzięki unikalnej wiedzy naszych przodków uzdrowić najważniejsze relacje w swoim życiu?”

Czym jest Wiedza o relacjach?

 

Wiedza o relacjach przekazywana była dawniej z pokolenia na pokolenie. Znaliśmy i szanowaliśmy nasze tradycje, rozumieliśmy ich sens. Jednak z czasem stały się one pustymi rytuałami, zabrakło bowiem przekazów dotyczących prawdziwego znaczenia.

Dzisiaj nikt nie uczy nas o tym, czym są prawa natury i w jaki sposób realizują się one w tak ważnym obszarze naszego życia, jakim są relacje międzyludzkie.

Dlatego często błądzimy po omacku i powtarzamy błędy naszych przodków, tracąc ogromną ilość energii, którą moglibyśmy spożytkować na twórcze i piękne życie.

Czy istnieje sekret udanych, zdrowych i harmonijnych relacji międzyludzkich?

Pewnie masz co do tego wątpliwości. Ja też je miałam.

Dlatego wiedzę, która do mnie przyszła postanowiłam najpierw sprawdzić na sobie i swoich relacjach. Choć kusiło mnie oczywiście, aby się nią podzielić od razu i ze wszystkimi, ponieważ jest bardzo prosta, unikalna i była do tej pory niedostępna w Polsce.

Jednak dopiero kiedy udało mi się uzdrowić jedną z najważniejszych relacji w moim życiu, zrozumiałam, że przyszedł czas, aby dzielić się nią z innymi.

 

Teraz bowiem wierzę, że dzięki tej wiedzy może się to udać także i Tobie!

Nazywam się Anna Ewa Wrzesińska

Ukończyłam filologię rosyjską oraz psychologię społeczną, a obszarem moich zainteresowań są dawne, słowiańskie praktyki służące uzdrowieniu relacji międzyludzkich.

Wiedza naszych przodków zmieniła moje życie o 180 stopni i czuję się zaszczycona tym, że mogę dzielić się nią z innymi.

Zanim opowiem Ci swoją historię, zastanów się chwilę:

 

Czy czujesz, że robisz tak wiele dla innych, a oni nie doceniają Cię, krytykują lub w inny sposób sprawiają, że jest Ci źle?

Czy masz wrażenie, że Twoje życie nie jest naprawdę Twoje i życiowa energia płynie nie w tę stronę, w którą powinna?

Czy ogarnia Cię zrezygnowanie lub niepokój, kiedy myślisz o najbliższych Ci osobach?

Czy Twoje zdrowie oraz relacje z pieniędzmi i szeroko rozumiana kariera nie wyglądają tak, jakbyś chciał/a? (tak, tak, to też ma związek z tym, czy potrafimy budować i podtrzymywać dobre relacje z innymi)

 

Jak myślisz, co jest prawdziwą przyczyną tych problemów?

 

Gdzie leży klucz do uzdrowienia relacji z innymi ludźmi, a tym samym do osiągnięcia harmonii w związkach, rodzinie, ale też zdrowiu, karierze i finansach?

Prawdziwa przyczyna życiowych trudności – czy to w związkach, czy pracy, czy zdrowiu – jest zupełnie inna, niż myślisz.

 

Kiedy to zrozumiałam, było to jak łyk odżywczej wody na pustyni. Już jeden łyk sprawia, że czujesz ogromną ulgę, ale z czasem, gdy napełniasz się zdrową wodą regularnie, zmianie ulega całe Twoje życie.

Tą wodą jest unikalna i niedostępna do tej pory w Polsce wiedza. Wiedza o relacjach i systemie rodowym.

I dlatego chcę się podzielić swoim doświadczeniem z Tobą. Wiem bowiem, jak długo można się kręcić w kółko, bezskutecznie szukając odpowiedzi na te same pytania.

Co wiedza o relacjach zmieniła w moim życiu?

 

Było to jak brakujący kawałek układanki, dzięki któremu wszystko wróciło na prawidłowe tory.

Zanim jednak trafiłam na przekazy naszych przodków, dotyczące relacji międzyludzkich, moje związki z innymi ludźmi przypominały zgliszcza. Po kilkunastu latach wspólnego życia i 2 tygodnie po stracie ciąży rozpadł się mój wieloletni związek. Ludzie, których miałam za przyjaciół, zaskoczeni rozmiarem mojej traumy, zamilkli i przestali utrzymywać ze mną kontakt. Mój tata zmarł na alkoholizm, a nałóg mamy, wcześniej nie tak dotkliwy, przybrał na sile. Nie mam rodzeństwa ani dalszej rodziny, więc zostałam całkiem sama.

To był bardzo trudny czas.

Moim jedynym pragnieniem było „uratować” jedyną bliską mi osobę – moją mamę. Dlatego robiłam wszystko, by tę toksyczną relację przywrócić na dobre tory, by mieć dla kogo i przy kim żyć.

Walczyłam o mamę, ale zapomniałam o sobie.

Droga ku uzdrowieniu nie była łatwa, przeszłam bardzo dużo różnego rodzaju warsztatów i terapii. Jednak to właśnie wiedza o relacjach, na którą trafiłam „przypadkiem” była tym, co doprowadziło do spektakularnego uzdrowienia. Na wielu poziomach.

I to nie tylko mojej mamy, ale przede wszystkim mnie samej.

Zrozumiałam, że to nie o mamę chodziło, mimo, że ona była „wyzwalaczem”.

Tu chodziło o mnie samą.

 

To, co się wydarzyło, jak bardzo spektakularne jest to uzdrowienie, sprawia, że po prostu nie mogę tej wiedzy zostawić tylko dla siebie. Wiem, jak bardzo można cierpieć, kiedy nie wiadomo jak pomóc bliskim ludziom, kiedy zostaje się ze swoimi problemami samemu i gdy traci się wszelką nadzieję.

Dlatego stworzyłam kursy on-line, dzięki którym także i Ty możesz dotrzeć do tej wiedzy i skorzystać z niej.

Kursy te ukończyło już kilkaset osób w całej Polsce i to, w jaki sposób wpłynęły one na ich życie dodaje mi skrzydeł i przekonuje, że warto i trzeba nieść tę wiedzę dalej!

Na czym polega unikatowość tego kursu?

 

To prawdopodobnie pierwszy i jedyny jak dotąd kurs, na którym poznasz niesamowitą wiedzę na temat relacji międzyludzkich.

Ta wiedza sprawi, że w jednym momencie zrozumiesz przyczyny Twoich niepowodzeń w relacjach.

A znając przyczynę, można podjąć kroki ku uzdrowieniu. Inaczej – kręcimy się w kółko.

Czego możesz oczekiwać po tym kursie?

 

Kursy, które stworzyłam pozwalają zrozumieć najważniejsze zasady panujące w relacjach oraz dotrzeć do przyczyn trudności, jakie w nich występują. Ta wiedza pomoże Ci nie tylko dostrzec korzeń problemu, ale i podjąć konkretne działania w celu uzdrowienia najważniejszych relacji w Twoim życiu.

Dzięki materiałom przedstawionym w formie video, tekstów oraz medytacji: 

dowiesz się, jakie typy relacji występują w naszym życiu

poznasz najważniejsze zasady panujące w każdym z typów relacji

otrzymasz praktyczne wskazówki jak uniknąć najczęstszych błędów w relacjach

To wiedza, która zastosowana w praktyce pomoże Ci:

odczuć przypływ sił życiowych dzięki uporządkowaniu swoich relacji z najbliższymi

odzyskać energię, która zamiast do Twojego życia uciekała na analizowanie problemów z innymi

poczuć więcej miłości i wdzięczności do bliskich i do samego/samej siebie

Czy to możliwe?

Tak, nie tylko możliwe, ale w pełni osiągalne.

Teraz pomyśl, jak wyglądałoby Twoje życie, gdyby Twoje relacje dawały Ci poczucie spełnienia, radość i inspirację?

Gdyby dzięki uzdrowieniu najważniejszych relacji w swoim życiu zmieniło się też wszystko inne? Rozkwitła Twoja pasja, poprawiło się zdrowie, a finanse już nigdy nie były czymś, co spędza sen z powiek.

Jakie możliwości otworzą się przed Tobą, gdy nie tracisz czasu na rozmyślania, co robić, a czego nie robić w relacjach, lecz działasz z pewnością i wewnętrznym spokojem?

Dzięki udziałowi w tym kursie otrzymasz dostęp do starannie przygotowanych lekcji, zawierających nagrania video oraz materiały dodatkowe, z których dowiesz się:

 

jakie typy relacji występują w naszym życiu i jakie zasady w nich panują

 jak możesz uniknąć najczęstszych błędów, które popełniamy w relacjach

jaka relacja jest tą najważniejszą, rzutującą na nasze całe życie

 

Jednym słowem:

Dzięki temu kursowi poczujesz, dokąd płynie Twoja życiowa energia i dowiesz się, w jaki sposób skierować ją na prawidłowe tory.

 

 

Kurs zawiera:

video z nagraniem webinaru „Trzy typy relacji”

z którego dowiesz się, jakie główne typy relacji występują w naszym życiu

video z praktyką „Harmonia w relacjach”

która pokaże Ci, dokąd płynie Twoja życiowa energia i co może być przyczyną trudności w relacjach

uzdrawiającą medytację „Otwarcie serca”

dzięki której poczujesz przepływ miłości między Tobą i najbliższymi Ci osobami, zrozumiesz wartość tych relacji i ich wpływ na Twoje życie i uzdrowisz rany, które nosisz w sercu

 

Dostęp do platformy masz przez 30 dni, w trakcie których na spokojnie przejdziesz wszystkie elementy kursu.

Dodatkowo mam dla Ciebie prezent!

Wykupując dostęp do kursu TERAZ otrzymasz gratis

Ebook „Wiedza o relacjach”

przygotowany specjalnie po to, aby wesprzeć Cię na drodze ku uzdrowieniu relacji.

Kurs dostępny jest normalnie w cenie 59zł, teraz możesz go mieć już za 25zł

Poznaj opinie osób, które ukończyły kurs

  • Transformacja na wszystkich poziomach. Poczucie ogromnej siły płynącej z wiedzy o relacjach. Widzialne zmiany na poziomie fizycznym. Otwarcie się na świat, zdecydowanie większe zaufanie do tego co przychodzi.

  • Spojrzałam inaczej na moje relacje z członkami rodziny. Zrozumiałam że nie muszę być twardą, podejmującą wszystkie decyzje kobietą i mogę przedyskutować sprawy z moim mężczyzną i oddać mu podejmowanie decyzji. Zmieniam moje relacje z matką.

  • Kurs ocieplił moje relacje z rodzicami i rodzeństwem. Częściej ze sobą rozmawiamy, a rozmowy są ciepłe i wspierające, bez wcześniejszych złośliwości i pretensji. Zaczęłam też bardziej interesować się moimi przodkami. Odkrywam ich imiona i życia i dzięki temu, małymi kroczkami, zaprzyjaźniam się z nimi.

  • Kurs nauczył mnie większego szacunku w stosunku do własnych Rodziców i ich doświadczeń. Medytacje były piękne, krótkie i treściwe. Spotkałam się z nową praktyką duchową i niespotykaną dotąd wiedzą.

  • Moje życie uległo zmianie. W pełni zaakceptowałam moich rodziców, mojemu Tacie pierwszy raz w życiu powiedziałam (z gulą w gardle, walącym sercem i wypiekami na twarzy) : "Kocham Cię Tato", a on pierwszy raz powiedział mi "Kocham Cię córko". To był ogromny przełom w naszej relacji, istne tąpnięcie.

  • Najbardziej wpłynęła na mnie wiedza o trzech typach relacji. Pracując nad relacjami z młodszymi i starszymi od razu zauważyłam różnice w zachowaniu moich bliskich.  Jeśli chodzi o mnie zaczęłam bardziej dbać o siebie i o swoją sylwetkę. Jestem bardziej radosna. I mam więcej energii.

  • Bardzo ciekawy kurs, który otworzył mi nowe przestrzenie w patrzeniu na relacje. Uszanowanie i przestrzeganie hierarchii starszy - młodszy w rodzinie bardzo pomaga w utrzymaniu zdrowych, pełnych życzliwości, zrozumienia i wsparcia relacji. Kurs to zastrzyk bardzo wartościowej wiedzy, która pomaga uzdrowić rany. Informacje te kiedyś były przekazywane z pokolenia na pokolenie i działo się to w sposób naturalny, niestety teraz ta wiedza została zepchnięta na margines i zapomniana. Tym bardziej dziękuję za usystematyzowanie i przekazanie jej w piękny sposób.

  • Czuję, że rozpoczęłam bardzo ważną pracę – ważną i dla siebie samej i dla całego mojego rodu, również dla przyszłych pokoleń. To bardzo inspirujące zadanie i wyzwanie, pozwalające mi zrozumieć moją rolę w rodzie. Bardzo ważną lekcją była dla mnie ta dotycząca relacji starszy-młodszy, te kwestie były u mnie mocno zaburzone.

  • Kurs pozwolił mi zrozumieć, skąd wynikają pewne schematy powtarzające się w relacjach oraz jaki był głębszy sens trudnych sytuacji życiowych, których dane mi było doświadczyć. Sytuacje te traktowałam jako lekcje życiowe, ale dopiero teraz zrozumiałam, dlaczego pojawiły się one w takiej, a nie innej formie. Jestem jeszcze bardziej świadoma tego, jak ważne jest to, co robię.

  • Największym pozytywem wynikającym z tego kursu jest poprawa relacji z ludźmi i samą sobą. Dzięki zgłębianiu prezentowanej wiedzy i wykonywaniu praktyk „poukładałam” swoje emocje oraz zrozumiałam, dlaczego w pewnych sytuacjach wpadałam ciągle w te same schematy. Co najlepsze - kurs uświadomił mi jak pomóc sobie wyjść z powtarzających się sytuacji. Czuję, że ten kurs jest pewnym przełomem w moim życiu i początkiem nowej drogi.

Słowiańska