"Nauka 27 ćwiczeń" - kurs zaawansowany

„Nauka 27 ćwiczeń” jest kursem zaawansowanym, na którym poznasz wszystkie 27 ćwiczeń gimnastyki słowiańskiej. Są one przedstawione w formie nagrań video, z dokładnym omówieniem sposobu wykonania oraz wariantów poszczególnych pozycji.

Dzięki temu poznasz ćwiczenia w swoim tempie, w ulubionym miejscu i o wybranej przez Ciebie porze.

Dowiesz się także, jakie energie aktywują poszczególne ćwiczenia i w jaki sposób możesz wykorzystać tę wiedzę w praktycznej pracy nad swoim rozwojem.

Kurs jest przeznaczony dla kobiet rozpoczynających swoją przygodę z gimnastyką słowiańską. Kobietom, które ćwiczą już jakiś czas, kurs pozwoli skorygować i udoskonalić sposób wykonania ćwiczeń.

Jak wygląda kurs?

Kurs zawiera 5 nagrań wideo:

  1. Informacje wstępne – z czego składa się kurs, w jaki sposób z nim pracować
  2. Sposób wykonania pozycji wyjściowych
  3. Sposób wykonania podstawowych sekwencji
  4. Sposób wykonania wszystkich 27 ćwiczeń gimnastyki słowiańskiej wraz z komentarzami dotyczącymi ułatwień oraz wariantów wykonania poszczególnych pozycji
  5. „Od czego zacząć” – etapy poznawania gimnastyki, omówienie zestawu siedmiu ćwiczeń, jak pracować z zestawami.

Prócz wideo otrzymasz również opis energii i symboliki wszystkich 27 ćwiczeń oraz Ebook „Słowiańska gimnastyka dla kobiet” w formacie pdf.

Dodatkowe informacje

Po zakupie kursu otrzymasz wiadomość email z linkiem do pobrania pliku PDF. Znajdziesz w nim opis wszystkich ćwiczeń oraz instrukcję, jak pobrać nagrania video. Masz do nich nieograniczony dostęp.

Po dokonaniu płatności sprawdź, proszę, skrzynkę e-mail oraz SPAM. Zdarza się, że wiadomości ze sklepu lądują właśnie tam. Jeśli mimo opłacenia zamówienia nie widzisz e-maila, napisz do nas przez formularz kontaktowy.    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!