Medytacja "Skrzydła rodu"

Zapraszam Cię do wysłuchania medytacji „Skrzydła rodu”, która jest częścią kursu Wiedzy o rodzie.

Aby w pełni skorzystać z medytacji, przygotuj się do niej, zapewnij sobie około 15 minut czasu tylko dla siebie, wyłącz telefon, usiądź wygodnie. Zadbaj o to, by było Ci ciepło i komfortowo.

Po medytacji dobrze jest zapisać to, co przyszło w trakcie jej słuchania.

Medytację możesz wykonywać wiele razy, jeśli poczujesz taką chęć. Pamiętaj jednak, że na każdą godzinę pracy z rodem trzeba zapewnić sobie 4 godziny odpoczynku i regeneracji.

O czym jest kurs "Wiedza o rodzie"?

Wiedza o rodzie jest zbiorem uniwersalnych, pierwotnych i naturalnych dla każdego człowieka i każdej społeczności praw, których praktyczne zastosowanie wpływa na postrzeganie świata, ludzi i samego siebie jako części czegoś większego i potężniejszego, niż myślimy.

Dzięki unikalnej wiedzy na temat systemu rodowego, którą otrzymasz na kursie, poczujesz siłę, jaka płynie do Ciebie od przodków i odkryjesz talenty i wyzwania, które związane są z Twoją rolą w rodzie.

Wiedza ta, uzupełniona codzienną praktyką, może stać się przełomem w Twoim życiu. Praca z rodem pomaga bowiem spojrzeć w głąb siebie i wzmacnia zaufanie do świata oraz daje poczucie wsparcia, które płynie od rodu.

Nowość! Mini kurs on-line "Poczuj moc swojego rodu"

Mini kurs on-line „Poczuj moc swojego rodu” pomoże Ci:

  • poczuć energię swojego rodu,
  • zrozumieć przesłanie, jakie płynie od rodu do Ciebie,
  • poczuć się częścią większej całości, jaką jest ród.

Teraz w promocyjnej cenie 49zł!
Dodatkowo, otrzymasz zniżki na kurs on-line „Wiedza o rodzie”.

Słowiańska