Kursy on-line

Dlaczego kursy on-line?

Wiedza, którą przekazuję, jest unikalna i bardzo potrzebna w naszych czasach.

Dlatego, choć bardzo lubię kursy stacjonarne i bezpośredni kontakt z uczestnikami, zdecydowałam się poświęcić swoją uwagę i czas organizacji kursów online.

Dzięki temu wiedza ta może trafić do wielu osób jednocześnie i na udział w kursach może pozwolić sobie praktycznie każdy.

Kursy stacjonarne są droższe, wymagają więcej czasu, energii, zorganizowania opieki nad dziećmi, itd., dlatego już od dłuższego czasu szkolenia online są dużo bardziej popularne i efektywne.

Aby skorzystać z kursów on-line, które oferuję, potrzebny jest Ci jedynie laptop, smartfon lub komputer z dostępem do internetu. Logujesz się na platformie, lub w przypadku kursów na żywo, otrzymujesz link do pokoju webinarowego i gotowe.

Poniżej znajdziesz ofertę kursów, które przygotowałam.

smartmockups_lakzz6jx

Kursy i warsztaty wiedzy o rodzie

To kursy i warsztaty, które albo prowadzę na żywo w postaci cotygodniowych spotkań online, albo takich, które składają się z materiałów video i pdf do samodzielnego przestudiowania.

smartmockups_l151voph

Kursy gimnastyki słowiańskiej

To kursy, z których nauczysz się, jak samodzielnie rozpocząć praktykę słowiańskiej gimnastyki dla kobiet.

smartmockups_laky6hiw

Kursy Olega Gadeckiego

Są to kursy, które stworzył mój nauczyciel – Oleg Gadecki, a ja miałam zaszczyt je przetłumaczyć i udostępnić polskim odbiorcom.

Kursy zawierają fundamentalną wiedzę na temat uniwersalnych praw, które kierują naszym losem.

Słowiańska