Czy chcesz poznać unikalną wiedzę na temat specyfiki relacji damsko-męskich i wreszcie zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi?

Zapraszam Cię na kurs

SŁOWIANKA W RELACJACH

Czym jest kurs „Słowianka w relacjach”?

4s

To kurs, przeznaczony tylko dla kobiet,
porządkujący wiedzę na temat męskiej i żeńskiej natury.

Dzięki temu wreszcie przestaniesz błądzić po omacku, bo otrzymasz narzędzia do tego, by tworzyć szczęśliwe i spełnione relacje z mężczyzną.

Niezależnie od tego, czy jesteś obecnie w związku, czy też nie.

W czym tkwi unikalność tego kursu?

4s

Bazuje on na wiedzy naszych przodków na temat żeńskiej i męskiej natury oraz na najnowszych osiągnięciach współczesnej psychologii.

Dzięki temu łączymy tradycję z nowoczesnością.

W jaki sposób?

Bardzo cenna i wartościowa wiedza na temat specyfiki relacji damsko-męskich połączona jest np. z pracą z przekonaniami przy pomocy kart metaforycznych (intuicyjnych), czy gier transformacyjnych.

Co da Ci udział w kursie?

4s

Kurs da Ci dostęp do bardzo praktycznej wiedzy, która zastosowana w codziennym życiu sprawi, że spojrzysz na siebie i swoje relacje z mężczyznami w zupełnie inny sposób.

 

Otrzymasz narzędzia do pracy nad sobą, a dzięki temu zmieni się też wszystko inne.

Czego nauczysz się na kursie?

4s

Poznasz najważniejsze potrzeby mężczyzn i kobiet w relacjach

Dzięki temu wreszcie zrozumiesz, czemu dotąd się nie udawało oraz co konkretnie zrobić, by odtąd było zupełnie inaczej

4s

Dowiesz się, jakie 5 ról kobieta pełni w relacjach

Dzięki temu będziesz wiedziała, co konkretnie robić, aby przejawiać je prawidłowo i z korzyścią dla obu stron.

4s

Poznasz skuteczne sposoby podniesienia swojej wartości w oczach mężczyzny oraz pracy z samooceną

To pozwoli Ci zrozumieć, dlaczego to, co robiłaś dotąd, by otrzymać od mężczyzny
uwagę, zaangażowanie, prezenty i komplementy – nie działało i w jaki sposób to zmienić.

 

4s

Dowiesz się, w jaki sposób utrzymywać wzajemne zainteresowanie i podsycać ogień w związku.

Nauczysz się, w jaki sposób zbliżać się z mężczyzną na poziomie intelektualnym, emocjonalnym i fizycznym oraz sprawić, że nie będzie myślał o nikim innym.

 

4s

Poznasz skuteczne i proste metody rozwiązywania konfliktów na każdym z etapów związku.

Dzięki temu nauczysz się stawiać granice i wyrażać swoje potrzeby tak, aby zostały usłyszane.

Co konkretnie otrzymasz w ramach kursu?

4s

Kurs składa się z ośmiu obszernych lekcji z materiałami video oraz ćwiczeniami praktycznymi.

Otrzymujesz dostęp do ponad 12 godzin nagrań, zawierających unikalne treści, które możesz od razu wcielić w swoje codzienne życie!

 

4s

Jakie tematy są poruszane na kursie?

9-2

 Cztery postawy w komunikacji z ludźmi.
Zasady prawidłowej komunikacji w parze.

5-2

Podstawowe potrzeby mężczyzn i kobiet oraz najczęstsze błędy, jakie popełniamy w tej sferze.
Jak mądrze dbać o potrzeby obu stron.

14

Kochanka, matka, dziewczynka, przyjaciółka i królowa. Na czym polegają poszczególne role, zaburzenia w ich przejawianiu i skutki tych zaburzeń.

15

Jak podnieść swoją samoocenę, a tym samym podwyższyć swoją wartość w oczach mężczyzny. Prawdziwa siła kobiety. Transformacja negatywnych przekonań.

13

Rola relacji z rodzicami. Praktyki uzdrawiające relacje z rodzicami.
Scenariusze rodowe utrudniające budowanie i utrzymywanie zdrowych relacji z mężczyzną.

11

Rola konfliktu jako punktu wyjścia do rozwoju pary. Metody rozwiązywania konfliktów na poszczególnych etapach rozwoju relacji.

12

Jak w mądry sposób prosić mężczyznę, a nie nim manipulować. Oddawanie odpowiedzialności mężczyźnie. Nauka brania i dawania w relacji.

16

W jaki sposób zbliżać się z mężczyzną na poziomie intelektualnym, emocjonalnym i fizycznym. Co zrobić, a czego nie robić, aby utrzymać wzajemne zainteresowanie i pasję w związku.

Obejrzyj fragmenty kilku lekcji z kursu

Na kursie otrzymasz także dostęp do całej masy przydatnych ćwiczeń i praktyk!

Prócz nagrań w ramach kursu są także ćwiczenia praktyczne, dzięki którym możesz zobaczyć swoje wyzwania i możliwości na drodze ku szczęśliwym relacjom. Są to np. medytacje, ćwiczenia z kartami metaforycznymi czy metody transformacji negatywnych przekonań.

Dostęp do materiałów na platformie masz aż przez 180 dni i możesz odtwarzać je na telefonie lub komputerze w dowolnym, wybranym przez siebie czasie.   

4s

Sprawdź, co o kursie mówią jego absolwentki

 • Kurs zmienił moje podejście do mężczyzn. Poznałam ich potrzeby, o których nie miałam zielonego pojęcia. Najważniejszą lekcją była dla mnie ta o samoocenie. Dzięki kursowi ponadto lepiej poznałam siebie, wiem nad czym chciałabym popracować. Jestem pełna nadziei na przyszłość, z notatkami z kursu nie lękam się 😉 Ważna również była dla mnie osoba prowadzącej - ciepło, zaangażowanie i realność w przedstawianiu informacji. Mam Aniu duże zaufanie do Twoich kursów i wykładów. Dziękuję za ten materiał, wierzę że zmienił mnie i pozytywnie wpłynie na moje życie.

  Ania
 • Bardzo dostępna forma, gdzie w dogodnym czasie można obejrzeć materiały, przykłady, zadania domowe i możliwość losowania kart w odpowiedzi na pytania. Wspaniale jest też móc korzystać z konsultacji ekspertek w tym czasie. Otworzyły mi się oczy i serce na tę wiedzę i już na co dzień z niej korzystam i widzę w jaki łagodny i skuteczny sposób to działa. Stałam się dużo spokojniejsza i pewna, że wszystko jest jak ma być. Z serca dziękuję!

  Dorota
 • Stałam się bardziej świadoma relacji ze sobą i ze swoim partnerem. Uświadomiłam sobie, że na relacjach jest zbudowany cały świat i tak naprawdę od relacji wszystko się zaczyna. W związku z tym zaczęłam do nich przywiązywać większą wagę. Zaczęłam wykorzystywać swoją moc, sposoby zaprezentowane na kursie wykorzystałam w życiu prywatnym i stały się zbawienne w wielu sytuacjach. Wierzę, że cała wiedza zostanie ze mną, ponieważ moje relacje stały się łagodniejsze i przebywanie z ludźmi znowu sprawia mi radość i na nowo umiem się nimi zachwycać.

  Kamila
 • Kurs przypomniał mi na nowo, że na pierwszym planie jestem JA, nic nikomu nie udowadniam i nie oczekuję nigdy, że druga osoba mi ma też cos udowodnić.

  Wiktoria
 • Zaczęłam zachowywać się mądrzej. Zaczęłam mówić o swoich potrzebach, zachowywać się godnie, nauczyłam się dystansować, zajmować sobą i to wspaniale działa. Mój ukochany jest pod wrażeniem jak się zmieniam

  Dominika
 • Poszerzyła się moja świadomość w tym temacie. Mam wyższe poczucie własnej wartości i z większym zrozumieniem parzę na mężczyzn i ich zachowania. Nareszcie rozumiem dlaczego czasem zachowują się tak, a nie inaczej, bo brak było którejś z 5 ról kobiety w relacjach. Teraz robi się coraz łatwiej, coraz lżej. Już nie biorę tyle na siebie, zostawiam przestrzeń i czas dla mężczyzny. Nareszcie można się odprężyć 🙂

  Ola
 • Wiele próbowałam od razu stosować w życiu i zauważyłam jak pięknie mój mężczyzna reagował na moje poszczególne role które były naturalne ale po kursie już uświadomione (zwłaszcza role dziewczynki :). Ważne było dla mnie uświadomienie sobie roli królowej, gdyż wcześniej brakowało mi jej. Ja nauczyłam się obserwować swoje emocje i radzić sobie z nimi. Wiele jeszcze przede mną, wciąż wracam do notatek.

  Karolina

W ramach kursu otrzymasz:

 • 6 miesięcy dostępu do platformy z lekcjami. Łącznie otrzymasz dostęp do ponad 12 godzin nagrań video, na których szczegółowo omawiane są poszczególne zagadnienia.
 • Praktyczne ćwiczenia z wykorzystaniem kart metaforycznych. Są to karty, dzięki którym pracujesz z tym, co ukryte w Twojej podświadomości, wydobywając na powierzchnię to, co naprawdę myślisz na temat mężczyzn, relacji z nimi i siebie samej. Na platformie znajdziesz dostęp do talii kart, które są najbardziej pomocne w obszarze pracy z relacjami.
 • Medytacje. Krótkie prowadzone medytacje, które pozwolą Ci zajrzeć w siebie i przetransformować trudne doświadczenia w to, co wzbogaca i wzmacnia.
 • Praktyki uwalniające emocje. Proste i efektywne ćwiczenia, dzięki którym uwolnisz nagromadzone latami trudne emocje i wyparte uczucia.

Cena: 670zł470zł

/ Przy 180-dniowym dostępie do platformy, Twoja inwestycja w wiedzę, która diametralnie może odmienić Twoje życie osobiste  to RAPTEM 2,61 ZŁ DZIENNIE/ 

Dostęp do platformy kursowej wynosi 180 dni od daty opłacenia kursu. Dane do logowania na platformie www.kursy.slowianska.pl otrzymasz po zakupie kursu. Jeśli już kupowałaś u nas kurs, zaloguj się proszę na stare dane, system nie wysyła ich ponownie. Jeśli nie pamiętasz hasła, wejdź na kursy.slowianska.pl i naciśnij: zapomniałam hasła.

4s

Masz pytanie odnośnie kursu? Chętnie na nie odpowiemy!  Słowiańska