fbpx

„Jak dzięki pięknej i prostej gimnastyce przeznaczonej wyłącznie dla kobiet nawiązać połączenie ze swoją intuicją i odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie?”

Gimnastyka słowiańska to system ćwiczeń odnalezionych na ziemiach słowiańskich, przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Ćwiczenia są przeznaczone tylko dla kobiet, ponieważ wpływają na kobiecy układ hormonalny, a tym samym inicjują zmiany w ciele i samopoczuciu, które sprzyjają powrotowi do  pierwotnej, żeńskiej natury.

Jak to możliwe, by kilka prostych ćwiczeń pomagało poczuć się kobieco, osiągnąć wewnętrzny spokój i nawiązać kontakt ze swoją intuicją?

Jeszcze kilka lat temu nie uwierzyłabym w to za nic w świecie.

Mało tego, nawet teraz, gdy ćwiczę gimnastykę słowiańską już kilka lat, prowadzę kursy instruktorskie oraz napisałam pierwszą w Polsce książkę na jej temat, nie mogę uwierzyć w to, jak bardzo jest ona skuteczna.

Jednak to, co się wydarzyło w moim życiu, i co obserwuję w życiu innych kobiet,
świadczy o jednym: gimnastyka słowiańska ma moc!

Zanim opowiem Ci swoją historię, zastanów się chwilę:

 

Czy brakuje Ci czasu dla samej siebie?

Czy czujesz, że wciąż musisz „trzymać stery”, wkładać przysłowiowe spodnie i sama robić to wszystko, w czym chciałabyś, by pomagali Ci inni?

Czy czujesz się przybita i zmęczona brakiem wsparcia?

Czy ogarnia Cię zniechęcenie i złość, bo czujesz na sobie nadmiar odpowiedzialności?

Czy Twoje relacje szwankują, finanse również mogłyby być lepsze, nie mówiąc już o zdrowiu?

 

Jak myślisz, co jest prawdziwą przyczyną tych problemów?

 

Czy ich powodem może być to że jeszcze zbyt mało warsztatów przeszłaś?

Zbyt mało książek przeczytałaś?

Zbyt mało wiesz i rozumiesz?

Prawdziwa przyczyna jest zupełnie inna.

 

Zrozumiałam to po wielu latach uczestniczenia w przeróżnych warsztatach i kursach oraz lekturze niezliczonej ilości książek dotyczących rozwoju osobistego.

I dlatego chcę się podzielić swoim doświadczeniem z Tobą. Wiem bowiem, jak długo można się kręcić w kółko, bezskutecznie szukając odpowiedzi na te same pytania.

Co gimnastyka słowiańska zmieniła w moim życiu?

 

Zanim trafiłam na gimnastykę słowiańską, byłam kompletnie nieświadoma tego, kim jestem, dokąd zmierzam i czego pragnę od życia. Miałam poważne problemy: straciłam ciążę, rozstałam się z narzeczonym, kupiłam zadłużone i zagrzybione mieszkanie. Źle się odżywiałam, paliłam papierosy i piłam za dużo alkoholu. Wchodziłam w destrukcyjne relacje, a najbliższa mi osoba w rodzinie cierpiała na alkoholizm. Moje życie przypominało walkę.

To był bardzo trudny czas.

I kiedy zaczęłam ćwiczyć, gimnastyka dosłownie wywróciła moje życie do góry nogami. A właściwie powinnam powiedzieć, że postawiła mnie w końcu na nogi.

Dwa miesiące po pierwszym warsztacie gimnastyki z dnia na dzień rzuciłam palenie i przestałam pić alkohol. Pół roku później zaczęłam studiować psychologię, podróżować, zdobywać wiedzę i dzielić się nią z innymi, prowadząc warsztaty gimnastyki.

Rok później założyłam bloga i zaczęłam pisać książkę o gimnastyce.

Praktycznie od samego początku przygody z gimnastyką, zaczęłam dbać o swoje zdrowie, dobrze się odżywiać i więcej ruszać.  To się wydarzyło naturalnie, nie planowałam tego z ołówkiem w ręku.

Czy wiedziałam wcześniej, że zmiana diety, rezygnacja z nałogów, nowa pasja w życiu oraz więcej ruchu mi pomogą?

Jasne, że tak.

 

Tyle, że wcześniej kompletnie nie miałam na to energii i nie czułam samej siebie i swoich potrzeb. Wszystkie warsztaty, na które jeździłam i za które płaciłam duże pieniądze, dawały mi ogrom suchych informacji i… poczucie, że jestem beznadziejna, bo nic się w moim życiu nie zmienia.

I dopiero później zrozumiałam, że przyczyną tego jest brak energii, nieumiejętność zarządzania nią oraz zerowy kontakt ze swoją intuicją.

Dzięki regularnej praktyce gimnastyki odzyskałam zdrowie i dobre samopoczucie. Usłyszałam swój wewnętrzny głos, zrozumiałam, jak cenna jestem i jak ważne jest, bym kochała i szanowała samą siebie. Uzdrowiłam relacje z rodzicami, a problem alkoholizmu zniknął z mojej rodziny.

Oczywiście nie stało się to z dnia na dzień. Gimnastyka nie jest magiczną różdżką. Ale jest wspaniałym narzędziem, które może całkowicie zmienić życie.

Co mnie ujęło najbardziej w gimnastyce słowiańskiej?

 

To, że każde ćwiczenie ma swoje określone znaczenie, i że jeśli mamy problem z wykonaniem któregoś z nich, może być to dla nas wskazówką, że temu obszarowi życia należy się lepiej przyjrzeć.

Pokochałam w tej gimnastyce także to, że nie wyciska litrów potu, a jej wykonanie zajmuje dosłownie parę minut dziennie. Jest taka subtelna, piękna i jakaś taka swojska.

Czyli gimnastyka słowiańska to nie tylko same ćwiczenia fizyczne?

 

Ano właśnie nie tylko.

To cała ogromna wiedza, zebrana po to, aby pomóc Ci wrócić do swojej intuicji i odzyskać energię, dzięki czemu:

Nie tracisz dłużej czasu i energii na to, co Ci nie służy i nie wspiera Twoich pragnień.

Twoja sylwetka jest bardziej harmonijna, kobieca i zmysłowa.

Czujesz w ciele więcej życia i mocy.

Masz odwagę i siłę, by powiedzieć NIE toksycznym sytuacjom i osobom.

Żyjesz w pełnej zgodzie ze sobą.

Znasz siebie.

I kochasz.

Tak się dzieje, gdy kobieta zaczyna żyć zgodnie
z prawami Wszechświata.

 

A prawa te mówią: gdy kobieta jest rozluźniona i wewnętrznie spokojna, to, co na zewnątrz się układa tak, by mogło to trwać dalej.

Wykonując kilka prostych ćwiczeń i dając sobie czas i uwagę przez kilka minut dziennie, poczujesz ogrom inspiracji do tego, by spełniać swoje marzenia.

Znajdziesz czas nie tylko na pracę, ale też na odpoczynek.

Będziesz dokładnie czuła, co służy spełnieniu marzeń, a co im przeszkadza. I znajdziesz w sobie moc, by wpuścić do swojego życia więcej radości oraz powiedzieć NIE temu, co już dawno pora pożegnać.

Czy to możliwe?

Tak, nie tylko możliwe, ale w pełni osiągalne.

Teraz pomyśl, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś czuła się spełniona, radosna i pełna energii?

Gdybyś miała pewność, że głos intuicji, który słyszysz w środku jest Twoim najlepszym kompasem, w jaki sposób podejmowałabyś decyzje?  I jakie byłyby tego skutki?

Jakie możliwości otwierałyby się przed Tobą, gdybyś czuła, czego naprawdę potrzebujesz, co jest dla Ciebie wartością nadrzędną?

W jaki sposób komunikowałabyś się z innymi, czując pełnię swojej mocy?

 

Najlepsze jest to, że aby to osiągnąć, potrzebujesz raptem
5-10 minut kilka razy w tygodniu.

 

Czy to dużo czy mało? Zastanów się.

Tu wszystko zależy od Ciebie.

Rozumiem obawy tych kobiet, które nigdy wcześniej nie ćwiczyły takiej gimnastyki i nie chcą od razu inwestować w pełny kurs.

Dlatego przygotowałam mini kurs wstępny, który pozwoli Ci poczuć moc gimnastyki słowiańskiej.

Dzięki udziałowi w tym  kursie:

 

dowiesz się więcej o tym, czym jest gimnastyka słowiańska i co daje jej regularna praktyka

nauczysz się wykonywać wybrane ćwiczenia i poznasz ich znaczenia

poczujesz wpływ gimnastyki na swoje ciało oraz na samopoczucie i nastrój

Otrzymasz dostęp do starannie przygotowanych lekcji, zawierających nagrania video oraz materiały dodatkowe, z których dowiesz się:

 

czym słowiańska gimnastyka dla kobiet różni się od innego rodzaju aktywności fizycznych

w jaki sposób praktyka ta wspomaga kobiece zdrowie i zapewnia dobre samopoczucie

jak się przygotować do ćwiczeń: gdzie, kiedy i jak ćwiczyć, aby osiągnąć najlepsze rezultaty

Dzięki instrukcjom zawartym w nagraniach:

 

wykonasz najważniejszą sekwencję w gimnastyce słowiańskiej, dzięki której przemasujesz kluczowe dla zdrowia kobiety okolice nadnerczy, tarczycy oraz piersi

nauczysz się wybranych ćwiczeń wraz z ich znaczeniami. To pozwoli Ci nie tylko poczuć wpływ gimnastyki na Twoje ciało, ale też dowiedzieć się, czy w danym aspekcie (np. finansów) występują u Ciebie jakieś trudności.

poznasz zestaw ćwiczeń „Wsparcie w zmianie” , dzięki któremu będziesz mogła poznać działanie gimnastyki w połączeniu z konkretną intencją.

 

Dostęp do platformy masz przez 30 dni, w trakcie których spokojnie zdążysz przejść wszystkie elementy kursu.

Dodatkowo mam dla Ciebie prezent!

Wykupując dostęp do kursu TERAZ otrzymasz gratis

Ebook „O kobietach dla kobiet”

przygotowany specjalnie po to, aby wspierać kobiety w procesach zmian.

Kurs dostępny jest normalnie w cenie 59zł, teraz możesz go mieć już za 27zł

Opinie o moich kursach

 • Kurs pozwolił mi zacząć rozumieć co gimnastyka słowiańska może wnieść w moje życie, jak je zmieniać i ulepszać. Pozwolił też na lepszy kontakt z sobą, moimi zasobami i intuicją.  

  Karolina
 • Kurs Gimnastyki Słowiańskiej to było to na co czekałam chyba od zawsze. Odpowiada mi to, że te ćwiczenia są takie kobiece, że nie muszę spinać brzucha, męczyć się, pocić, a mimo wszystko czuję, że one działają. Mężczyźni i kobiety mówią mi, że wyglądam promiennie i bije ode mnie ciepła energia. Coraz częściej noszę spódnice.. mąż jest zachwycony 😉 a ja czuję się bardziej Sobą.

  Wiola
 • Nie sądziłam, że gimnastyka tak bardzo na mnie wpłynie. Zaczęłam podążać ścieżką spokoju i harmonii, bardzo szybko zaczęłam zauważać zmiany w swoim podejściu do ludzi i trudnych sytuacji. Dzięki gimnastyce dostrzegłam w jakich sferach mam problem i było to tak oczywiste, że nie mogłam tego znów zamieść pod dywan lub udawać że tego nie ma.

  Gosia
 • Staram się być bardziej uważna, łagodna dla siebie, akceptować miejsce, w którym jestem, np co do umiejętności wykonania danego ćwiczenia, rozumienia siebie. Kurs pokazał, że nic nie jest przypadkowe w życiu, wprowadził spokój, ale i wzruszenie, że są energie, np. energia rodu, która mnie wspiera od urodzenia i mogę z niej czerpać, a dotychczas nie miałam takiej świadomości, a nawet lekceważyłam i podważałam fakt, że mogłabym coś dostać od swoich przodków cennego. Dziękuję.

  Kinga
 • W moim życiu kurs zgromadził szereg zmian. Najważniejsze dla mnie to otwarcie się na uważność na siebie, swoje wnętrze. Pozwolić sobie po prostu być i pozwolić sobie stawać się.  

  Ola
 • Spotkanie z gimnastyką otworzyło mnie na czułość wobec siebie, wrażliwość. Mocniej czuję, mam możliwość głębszego poznania siebie ale i zrozumienia. A nawet wybaczenia.

  Dorota
 • Po raz pierwszy nie zmuszam się do ćwiczeń fizycznych, a przystępuję do nich z chęcią i o poranku. Troche to już trwa, więc można mówić o stabilnej opinii.

  Ania
 • Pojawiło się wyciszenie i wewnętrzny spokój, który był nieoczekiwanym skutkiem, ale jakże fantastycznym. Otwarcie się i uważność na innych za co jestem bardzo wdzięczna.

  Paulina
 • Kurs sprawił, że poczułam pewien spokój ducha. Więcej znaczeń, przemyśleń, czasu poświęconemu sobie i nadanie kolejnych celów życiowych. Nabrałam dużo pozytywnej energii. Poczułam: się bardziej pewniej we własnym ciele.

  Ewelina
 • Zauważyłam u siebie przemianę w łagodniejszym traktowaniu siebie i innych, odeszła irytacja drobnostkami, pojawiło się poczucie większej stabilności wewnętrznej, poszanowania dla własnych i cudzych potrzeb, większe zadowolenie w wykonywaniu codziennych czynności jak i głębsze zaangażowanie w relacje.

  Zosia
Słowiańska