Zrób wspaniały prezent kobiecie, którą kochasz! 

Czym jest gimnastyka słowiańska i dlaczego pokochało ją tak wiele kobiet na całym świecie?

Gimnastyka słowiańska to 27 prostych i bardzo kobiecych ćwiczeń, które sprawiają, że  odzyskujemy zdrowie, piękno i dobre samopoczucie.

Nazywam się Anna Ewa Wrzesińska i ćwiczę gimnastykę słowiańską od momentu, gdy w Polsce pojawiły się pierwsze kursy gimnastyki, czyli od 2015 roku.  Jestem certyfikowaną instruktorką oraz autorką pierwszej w Polsce książki na temat słowiańskiej gimnastyki.

 To, co mogę powiedzieć po tych kilku latach  obserwacji siebie oraz innych ćwiczących regularnie kobiet – to, że praktyka tej gimnastyki naprawdę ma moc.

W moim życiu gimnastyka zmieniła bardzo wiele: wyszczupliła i ujędrniła ciało, poprawiła wygląd  biustu i talii, uregulowała cykle miesiączkowe i dodała energii. Na poziomie emocjonalnym uspokoiła i wyciszyła buzujące emocje, sprawiła, że czuję więcej sprawczości i wewnętrznej mocy.

Dzięki regularnej praktyce gimnastyki odzyskałam zdrowie i dobre samopoczucie. Usłyszałam swój wewnętrzny głos, zrozumiałam, jak cenna jestem i jak ważne jest, bym kochała i szanowała samą siebie.

Obserwując szereg pozytywnych zmian i u siebie, i u innych ćwiczących kobiet, nie mogłam tej wiedzy pozostawić tylko dla siebie.

Gimnastyka jest bowiem idealną aktywnością dla tych kobiet, które wreszcie chcą naprawdę pokochać siebie i odzyskać swoją moc. Gdy zaczynasz ćwiczyć, zmienia się wszystko – i Twoje ciało, i emocje, i umysł – wyciszasz się, znajdujesz w sobie siłę do działania i wiesz, czego chcesz!

slowianskagimnastykadlakobiet3

Dlatego stworzyłam książkę, w której zebrałam wszystkie dostępne informacje o słowiańskiej gimnastyce tak, aby jak najwięcej kobiet mogło ją poznać i doświadczyć jej dobroczynnego wpływu na swoje zdrowie i samopoczucie.

W książce zawarłam wiedzę praktyczną z doświadczeń moich oraz uczestniczek moich kursów, historię rekonstrukcji gimnastyki, jej główne nurty i informacje związane z symboliką i znaczeniem ćwiczeń.

Przede wszystkim jednak książka niesie w sobie przesłanie dotyczące tego, jak gimnastyka słowiańska może odmienić przestrzeń emocji, sferę mentalną, fizyczną i duchową ćwiczącej kobiety.

Dowiesz się z niej także, czym jest słowiański horoskop, jak wyliczyć swój urodzeniowy zestaw 7 energii szczególnie aktywnych w dniu naszego przyjścia na świat i w jaki sposób gimnastyka słowiańska może stać się wspaniałym narzędziem uzdrowienia siebie i swojego rodu.

Książka ta jest pierwszą o tej tematyce w Polsce. Dzięki temu, że znam język rosyjski, mogłam dotrzeć do wiedzy u źródeł – czyli w Rosji i na Białorusi. Uczestniczyłam w wielu warsztatach, konsultowałam się z instruktorkami, czytałam publikacje na ten temat.

Książka jest swoistym kompendium wszystkiego tego, co składa się na system gimnastyki słowiańskiej.

Nie są to bowiem tylko i wyłącznie ćwiczenia, ale cały system wiedzy – o horoskopie słowiańskim, wiedzy o rodzie i relacjach itd.

 Dzięki temu, że w obszarze moich zainteresowań i działań są dawne słowiańskie praktyki dla kobiet oraz ukończyłam w Rosji psychologię zorientowaną na wartości, książka nie jest jedynie nauką poszczególnych pozycji.

Książka składa się z 9 rozdziałów:

  • Rozdział I  traktuje o pochodzeniu gimnastyki i o jej głównych nurtach.
  • Rozdział II jest o podejściu do niej jako praktyki psychofizycznej, czyli o tym, że słowiańska to nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale i narzędzie do poznania siebie.
  • Rozdział III  mówi od czego zacząć praktykę gimnastyki, jak i kiedy ćwiczyć i o czym pamiętać.
  • Rozdział IV to omówienie zestawu siedmiu ćwiczeń – czyli pewnej bazy wyjściowej do praktykowania gimnastyki. Piszę tutaj o tym, co oznacza ten zestaw i jak go wyliczyć.
  • Rozdział V to opis wykonania wszystkich ćwiczeń wraz z ich wariantami.
  • Rozdział VI traktuje o znaczeniu i symbolice każdego ćwiczenia, a także energiach poszczególnych kręgów i światów.
  • Rozdział VII jest o praktyce gimnastyki jako pracy z rodem. Sporo tutaj informacji o słowiańskim horoskopie, o rozumieniu zasobów i wyzwań systemu rodowego itp.
  • Rozdział VIII mówi o tym, w jaki sposób gimnastyka oddziaływuje na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym.
  • Rozdział IX to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jakich zmian może oczekiwać kobieta ćwicząca słowiańską gimnastykę?

Gimnastyka słowiańska sprawia, że ciało staje się kobiece w sposób przewidziany przez naturę. Delikatna, wysoka kobieta wraz z praktyką gimnastyki poczuje uziemienie i stabilizację. Krągła, mocna kobieta rozluźni się, jej ciało nabierze miękkości i gibkości. To, co twarde i napięte, wraz z praktyką gimnastyki zmięknie i rozluźni się, zbyt miękkie — uelastyczni i ujędrni. Szczupłe dziewczyny mogą trochę przybrać na wadze, a te z nadwagą schudnąć. Część kobiet ze zdumieniem odkryje, że ma talię i piersi.

To, co kobiece, staje się zauważalne i bardziej harmonijne.

  Prócz czynników fizjologicznych, zmian na poziomie hormonalnym, istotne jest także to, że ćwicząc i pracując nad sobą, kobieta ma więcej energii i prawidłowo nią zarządza. Nie traci jej na zbędne znajomości, na toksyczne myśli i szkodliwe przyzwyczajenia.

Z każdym dniem powoli wraca do swojego pierwotnego stanu, w którym uczucie przepływu i bycia w pełni sobą jest naturalne.

Jeśli szukasz niebanalnego prezentu dla wyjątkowej kobiety – ta książka jest strzałem w dziesiątkę!

Książka kosztuje 54zł, ale kupując ją właśnie teraz zapłacisz tylko 37zł!

W tej cenie otrzymasz prawdziwe kompendium wiedzy na temat słowiańskiej gimnastyki:

136 stron, na których znajdziesz:

historię gimnastyki i jej główne nurty

praktyczne informacje: jak, gdzie i w jaki sposób ćwiczyć gimnastykę słowiańską

wiedzę na temat dobierania indywidualnych zestawów na podstawie daty urodzenia

znaczenia wszystkich ćwiczeń i ich symbolikę

i dużo dużo więcej, niż się spodziewasz!!

Słowiańska