Gimnastyka słowiańska to dwadzieścia siedem ćwiczeń: dziewięć ze świata górnego, które wykonujemy na stojąco, dziewięć ze świata średniego wykonywanych na kolanach oraz dziewięć ze świata dolnego, które ćwiczymy w pozycji kolankowo-łokciowej.

Gimnastykę możemy traktować jako proste i efektywne ćwiczenia fizyczne, a możemy podejść do niej jako do praktyki wspomagającej rozwój osobisty i duchowy.

Według tradycyjnych przesłań każde ćwiczenie ma bowiem określone znaczenie w zależności od energii, którą aktywuje i uzdrawia. Wiedza ta pozwala na wykonywanie ćwiczeń świadomie, z intencją, a tym samym rozszerza nasze postrzeganie świata i samych siebie.

Jak działa gimnastyka?

Gimnastyka słowiańska sprawia, że ciało staje się kobiece w sposób przewidziany przez naturę dla każdej z nas. Delikatna, wysoka kobieta wraz z praktyką gimnastyki nieco  „osiądzie”, uziemiając się i stabilizując. Krągła, mocna kobieta rozluźni się, jej ciało nabierze miękkości i gibkości.

Wraz ze zmianami na poziomie fizycznym zmienia się także i sposób postrzegania otaczającego świata. Zaczynamy inaczej odczuwać to, co się dzieje w nas i wokół nas.

Przewartościowujemy swoje życie, mamy lepszy kontakt ze sobą, wyraźniej słyszymy same siebie, zaczynamy sobie zadawać pytania o swoje prawdziwe pragnienia i odróżniać je od zachcianek.

Horoskop słowiański i praca z rodem

Według horoskopu słowiańskiego każdego dnia silniej oddziałuje na nas siedem spośród dwudziestu siedmiu energii. Każdy dzień ma więc „swój” zestaw siedmiu energii oraz przyporządkowanych im ćwiczeń.

Na podstawie dokładnej daty i miejsca urodzenia danej osoby możemy dowiedzieć się, jakie energie były szczególnie aktywne w dniu jej urodzin i określić, które ćwiczenia te energie aktywują.

Te siedem energii sprzyja realizacji naszych talentów i możliwości poprzez stopniowe odkrywanie pamięci rodu. Ponieważ każda energia ma swój aspekt pozytywny oraz negatywny, zestaw urodzeniowy wskazuje także trudności i wyzwania, jakie możemy napotkać na naszej drodze życiowej.

27-cwiczen-01

Od czego zacząć przygodę z gimnastyką?

Na początek polecam zamówienie książki oraz zestawu siedmiu ćwiczeń wg daty urodzenia wraz z instruktażem wideo. Otrzymasz dokładny opis wykonania i znaczenia poszczególnych ćwiczeń, a także informację o swoim przekleństwie rodowym i sposobie jego uzdrawiania.

Dzięki instruktażowi wideo nauczysz się prawidłowo i dokładnie wykonywać swoje ćwiczenia. Co ważne, możesz ćwiczyć wtedy, kiedy masz na to czas i ochotę, we własnym tempie, w zaciszu swojego domu.

Ćwiczenia ułatwiają także karty, można z nich korzystać pracując ze swoim zestawem 7 ćwiczeń, a także wśród 27 kart losować ćwiczenie jako odpowiedź na zadane pytanie.

Karty przesyłane są wraz z książeczką, w której znajdziesz opis wykonania ćwiczeń i ich znaczenie, afirmacje (pozytywne teksty) do każdej pozycji, symbole oraz informacje o tym, w jaki sposób można pracować z kartami.

Karty zapakowane są w piękny, lniany, dwustronny woreczek, który możesz nosić ze sobą w torebce.

Dowiedz się więcej

Kontakt

zapisz-si-do-newslettera-wyl-do-ciebie-najwyej-dwie-wiadomoci-w-miesicu-1
kliknij-i-zasubskrybuj-mj-kana-na-youtube
kliknij-i-zasubskrybuj-mj-kana-na-youtube-1