Gimnastyka słowiańska dla kobiet

czym jest gimnastyka, od czego zacząć praktykę, działanie gimnastyki
Gimnastyka słowiańska

Gimnastyka słowiańska to dwadzieścia siedem ćwiczeń: dziewięć ze świata górnego, które wykonujemy na stojąco, dziewięć ze świata średniego wykonywanych na kolanach oraz dziewięć ze świata dolnego, które ćwiczymy w pozycji kolankowo-łokciowej.

Gimnastykę możemy traktować jako proste i efektywne ćwiczenia fizyczne, a możemy podejść do niej jako do praktyki wspomagającej rozwój osobisty i duchowy.

Według tradycyjnych przesłań każde ćwiczenie ma bowiem określone znaczenie w zależności od energii, którą aktywuje i uzdrawia. Wiedza ta pozwala na wykonywanie ćwiczeń świadomie, z intencją, a tym samym rozszerza nasze postrzeganie świata i samych siebie.

Jak działa gimnastyka?

Gimnastyka słowiańska sprawia, że ciało staje się kobiece w sposób przewidziany przez naturę dla każdej z nas. Delikatna, wysoka kobieta wraz z praktyką gimnastyki nieco  „osiądzie”, uziemiając się i stabilizując. Krągła, mocna kobieta rozluźni się, jej ciało nabierze miękkości i gibkości.

Wraz ze zmianami na poziomie fizycznym zmienia się także i sposób postrzegania otaczającego świata. Zaczynamy inaczej odczuwać to, co się dzieje w nas i wokół nas.

Przewartościowujemy swoje życie, mamy lepszy kontakt ze sobą, wyraźniej słyszymy same siebie, zaczynamy sobie zadawać pytania o swoje prawdziwe pragnienia i odróżniać je od zachcianek.

Od czego zacząć?

Sklep

Jeśli lubisz uczyć się sama, w swoim tempie i w zaciszu swojego domu, polecam zamówienie książki (w wersji papierowej lub elektronicznej) oraz kursu wideo „Nauka 27 ćwiczeń”.

Dzięki instruktażowi wideo nauczysz się prawidłowo i dokładnie wykonywać ćwiczenia, a książka odpowie na większość pytań, które zwykle pojawiają się przed i w trakcie praktyki.

Jeśli cenisz pracę na żywo, w grupie lub indywidualnie, możesz wziąć udział w warsztatach i w ten sposób rozpocząć swoją przygodę z gimnastyką słowiańską.

Zanim zapiszesz się na kurs (któregokolwiek stopnia) przeczytaj koniecznie książkę Słowiańska gimnastyka dla kobiet.

Po kilku miesiącach praktyki być może poczujesz, że w przyszłości chciałabyś zostać instruktorką i rozwijać się dalej. Warsztaty II i III stopnia będą wtedy dla Ciebie świetną opcją.

Dowiedz się więcej o gimnastyce słowiańskiej

Bądź na bieżąco!

zapisz-si-do-newslettera-wyl-do-ciebie-najwyej-dwie-wiadomoci-w-miesicu-1
kliknij-i-zasubskrybuj-mj-kana-na-youtube
kliknij-i-zasubskrybuj-mj-kana-na-youtube-1