Gimnastyka słowiańska dla kobiet

czym jest gimnastyka, od czego zacząć praktykę, działanie gimnastyki

Aktualności

Czym jest gimnastyka?

Gimnastyka słowiańska to dwadzieścia siedem ćwiczeń odnalezionych i zebranych na ziemiach białoruskich w latach 90-tych XX wieku. Ćwiczenia te przeznaczone są tylko dla kobiet z uwagi na to, że wpływają w określony sposób na kobiecy układ hormonalny.

Gimnastykę możemy traktować jako proste i efektywne ćwiczenia fizyczne, a możemy podejść do niej jako do praktyki wspomagającej rozwój osobisty i duchowy.

Według tradycyjnych przesłań każde ćwiczenie ma bowiem określone znaczenie, co pozwala na wykonywanie ćwiczeń świadomie, z intencją, a tym samym rozszerza nasze postrzeganie świata i samych siebie.

Jak działa gimnastyka?

Gimnastyka słowiańska sprawia, że ciało staje się kobiece w sposób przewidziany przez naturę dla każdej z nas. Delikatna, wysoka kobieta wraz z praktyką gimnastyki nieco  „osiądzie”, uziemiając się i stabilizując. Krągła, mocna kobieta rozluźni się, jej ciało nabierze miękkości i gibkości.

Wraz ze zmianami na poziomie fizycznym zmienia się także i sposób postrzegania otaczającego świata. Zaczynamy inaczej odczuwać to, co się dzieje w nas i wokół nas.

Przewartościowujemy swoje życie, mamy lepszy kontakt ze sobą, wyraźniej słyszymy same siebie, zaczynamy sobie zadawać pytania o swoje prawdziwe pragnienia i odróżniać je od zachcianek.

Od czego zacząć?

Na początek polecam Ci udział w mini-kursie „Poznaj moc gimnastyki słowiańskiej”

Dzięki kursowi poznasz, czym jest gimnastyka słowiańska, wykonasz pierwsze ćwiczenia, a takze obejrzysz webinar o tym, od czego zacząć swoją przygodę z gimnastyką.  

Kolejnym krokiem jest kurs I stopnia, na których uczymy się wykonywania zestawu 7 ćwiczeń wyliczonego na podstawie daty urodzenia oraz poznajemy znaczenia ćwiczeń i sposoby pracy z intencją, afirmacjami i symbolami.

W przygotowaniu są kursy II stopnia oraz instruktorskie.

Bądź na bieżąco!

zapisz-si-do-newslettera-wyl-do-ciebie-najwyej-dwie-wiadomoci-w-miesicu-1
kliknij-i-zasubskrybuj-mj-kana-na-youtube
kliknij-i-zasubskrybuj-mj-kana-na-youtube-1
Słowiańska