w Inne, Kobiecość i męskość / Energia żeńska i męska, Świadomość / Rozwój osobisty / Duchowość, Wiedza o rodzie, Wydarzenia, spotkania, warsztaty

Zapraszamy serdecznie na bezpłatny autorski mini-kurs online Olega Gadeckiego poświęcony jednej z najważniejszych sfer w życiu – sferze relacji międzyludzkich.

Od tego, w jaki sposób budujemy i dbamy o relacje z innymi ludźmi, zależy nasze odczuwanie szczęścia i sukcesu w życiu. W relacjach osobistych pragniemy głębokiej więzi, chcemy, aby blisko nas byli ludzie, którzy nas wspierają, kochają, troszczą się o nas i z którymi możemy porozmawiać na każdy temat. W relacjach zawodowych chcemy budować zespoły, efektywnie współpracować i realizować wspólne projekty.

Cele te są osiągalne tylko wtedy, gdy udaje się zrozumieć bliskich nam ludzi: krewnych, przyjaciół, czy partnerów biznesowych.

Gdy umiemy w relacjach wyrażać swoje własne potrzeby i wartości oraz słyszymy wartości i potrzeby drugiego człowieka. Gdy potrafimy brać pod uwagę interesy obu stron i skutecznie rozwiązywać sytuacje konfliktowe.

Tego, w jaki sposób budować i dbać o relacje trzeba się uczyć, a niestety nie jest to obowiązkowym przedmiotem szkolnym. Szkoda, bo istnieją proste i przy tym bardzo cenne nawyki, które każdy z nas może przyswoić i stosować w życiu od zaraz.

Zbliżający się 7-dniowy mini-kurs będzie poświęcony właśnie takiemu praktycznemu wypracowaniu efektywnych i prostych nawyków, dzięki którym:

  • nauczysz się  głęboko czuć i rozumieć bliską osobę
  • polepszysz swoje nawyki komunikacji
  • uświadomisz sobie własne potrzeby i priorytety, nauczysz się je godzić z wartościami i potrzebami innych osób.

Codziennie czeka na Ciebie praca z jednym konkretnym prostym nawykiem. Będziesz mógł/mogła od razu zastosować zdobytą wiedzę w relacji z otoczeniem i zaobserwować zmiany w swoim życiu.

Kurs rozpoczyna się 23 listopada o 10:00

Zadania będą pojawiały się w grupie na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/slowianska

Aby dołączyć do grupy, odpowiedz proszę na kilka pytań. Osoby, które nie odpowiedzą na pytania i nie zaakceptują reguł grupy, nie będą do niej przyjmowane.

Kurs kończy się webinarem, na którym będzie można otrzymać odpowiedzi na pojawiające się podczas kursu pytania.

Do zobaczenia!

Anna Ewa Wrzesińska

Uczennica Olega Gadeckiego, absolwentka Instytutu Psychologii Zorientowanej na Wartości.

Tłumaczka materiałów kursu, prowadząca webinar.

Najnowsze artykuły
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!