fbpx
 w Inne
logo słowiańska

Kochani! Oficjalnie mogę zawiadomić (i robię to z wielką przyjemnością), że od 04.02.2020 działa firma „Słowiańska” i zarówno profil na FB, jak i kanal na YT będą mieć nową nazwę.

Dlaczego taka decyzja?

Zarówno „Anka Słowianka”, jak i „Słowianka w wielkim mieście” to było coś, co promowało markę osobistą, za tymi obrazami stałam ja sama. Od dłuższego czasu jednak coraz wyraźniej czuję, że nie o „ja” chodzi, a o „my”.

Dlatego powstała „Słowiańska” – miejsce spotkań w „MY”, współtworzone, wspólne, wspólnotowe. Taki jest nowy obraz tego, co promuję, co kocham i czego pragnę.

Misją „Słowiańskiej” jest bowiem scalać, jednoczyć, umacniać w byciu razem. Temu służy praca z rodem przecież – a to jest główną bazą tej działalności.

Do logo wybrałam słowiański odpowiednik Feniksa – „Żar pticę” – symbol słońca, powodzenia, jasnego początku, siły życiowej, energii dostatku i optymizmu. Niech nam wszystkim sprzyja .

Dodatkowo, okazało się, że przypomina postać: kobiecą, zwiewną, drobną, a jednocześnie pełną mocy i wewnętrznego „trzonu”. Bardzo się cieszę z obrazu, który powstał.

To jest moment, by Wam podziękować, za bycie razem choćby na razie w przestrzeni wirtualnej, ale jednak. Za wszystkie Wasze ciepłe słowa, za wsparcie, które czuję od Was, za głosy o tym, co wiedza, którą przekazuję daje Wam i Waszym rodom.

Cieszę się, że mogę być częścią tego wszystkiego i mam nadzieję, że nowy obraz będzie pracował dla nas jeszcze intensywniej i wspanialej.

Dziękuję i pozdrawiam ciepło
Anna Wrzesińska

Najnowsze artykuły
Słowiańska