w Inne

Kochani!

Z całego serca polecam i zapraszam na kurs on-line jednego z moich Nauczycieli – Olega Gadeckiego. Kurs będzie tłumaczony na język polski (będę jedną z tłumaczek).

O samym Olegu i jego metodzie poczytacie w ogłoszeniu kursu poniżej, ale na początek chcę Wam tylko przekazać od siebie, że wiedza, którą dzieli się Oleg Gadecki zmieniła moje życie i postrzeganie samej siebie i świata o 180 stopni i dzięki niej głównie robię teraz to, co robię.

Bardzo bardzo z całego serca polecam Wam udział w tym wydarzeniu.

Ania


Kurs on-line „Intuicja życia” 17-18 października 2020

Według licznych opinii uczestników, kurs ten był jednym z najbardziej znaczących wydarzeń w ich życiu.

O czym jest kurs?
Unikalna metoda Olega Gadeckiego pozwala nie tylko przepracować aktualne dla siebie problemy, ale i odkryć, poczuć i zrozumieć swój potencjał: swoje talenty, dary i pragnienia, swoją wewnętrzną moc i inspirację do tego, aby żyć w szczęściu i pomyślności.

W uzdrawiającej i bezpiecznej przestrzeni kursu przyjrzysz się najtrudniejszym sytuacjom w życiu – swoim lękom, traumom i poczuciu winy. Głęboka praktyka pozwoli Ci zrozumieć przesłania, jakie od nich płyną i w ten sposób odbudować pewność siebie i tego, dokąd i w jaki sposób iść dalej.

To naprawdę wspaniała szansa, by zmienić nie tylko jedną czy dwie trudne sytuacje, ale w ogóle cały swój sposób myślenia, co pozwoli spojrzeć zupełnie inaczej na swoje życie.

Efekty tej pracy poczujesz już w trakcie kursu.

Są one potwierdzone wielu tysiącami realnych historii. Zadziwiające jest, jak w ciągu godziny-dwóch rozwiązuje się problem, który człowiek nosił w sobie przez dziesięciolecia i jak kurs wpływa na całe przyszłe życie jego uczestników.

Kurs prowadzony jest w przyjaznej, pełnej zaufania atmosferze, w której bardzo łatwo jest zajrzeć w głąb i otworzyć swoje serce na siebie i innych.

Jak wygląda kurs?

Spotykamy się on-line, na platformie Zoom w sobotę i w niedzielę na kilka godzin (z przerwami). Oleg Gadecki prócz części teoretycznej, pracuje zwykle na forum z jedną lub kilkoma osobami, które przepracowują swój problem.

Co niezwykłe, w tym czasie uruchamiają się jednocześnie procesy u wszystkich uczestników i każdy z nich pracuje ze swoimi problemami. Wspólne pole dodatkowo wzmacnia transformację.

Co można przepracować na kursie?

Najczęściej spotykane trudności, z którymi pracują uczestnicy kursu dotyczą:- problemów w sferze rodzinnej, finansowej i zawodowej;
– odnalezienia i realizacji swojego przeznaczenia;
– braku pewności siebie, lęków i zadawnionych urazów;
– tematów relacji rodzice-dzieci, szefowie-pracownicy, mężczyźni-kobiety i innych.

W czym tkwi sekret metody Olega Gadeckiego?

Psychologia zorientowana na wartości to autorskie podejście, które łączy najwybitniejsze osiągnięcia światowej psychologii, tworząc uniwersalne zasady praktyki psychologicznej.

Metoda ta nie ma sobie równych, jeśli chodzi o efektywność i to, że klient nie tylko przepracowuje nurtujące go problemy, ale i otwiera się na realizację swojego osobistego potencjału, co doprowadza do pozytywnych zmian we wszystkich sferach jego życia.

Co może dać Ci kurs?

Kurs pozwoli Ci:
– poznać samego siebie,
– lepiej poznać siebie, swoje mocne i słabsze strony, znaleźć przyczynę trudności i sposób ich pokonania,
– w poczuciu akceptacji i bezpieczeństwa przeżyć te bolesne wydarzenia w swoim życiu, które do tej pory Cię uwierają,
– zobaczyć w życiowych trudnościach przejaw Kochającej Siły, zmienić je w zasób, z którego można czerpać w teraźniejszości i przyszłości.


Prowadzący kurs – OLEG GADECKI

Psycholog, trener. Twórca metody psychologii zorientowanej na wartości. Filozof. Znany w wielu krajach pisarz i lektor.

Rektor Instytutu Psychologii Zorientowanej na Wartości. W ciągu 15 lat działalności wykładowej wykształcił ponad 2000 uczniów, którzy z sukcesami pomagają ludziom pokonywać swoje życiowe trudności w ponad 30 krajach świata.

Autor książek: „Najlepsze metody psychologiczne, czyli co robić, gdy się nie powodzi?”, „Prawa losu czyli trzy kroki ku sukcesowi i szczęściu”, „Światło wiedzy”, „Bóg nie ma zasad”, „PSYCHOLOGIA ZORIENTOWANA NA WARTOŚCI: uniwersalne podejście do rozwiązania problemów psychologicznych”.

Założyciel i dyrektor międzynarodowego projektu szkoleniowego „Psychologia trzeciego tysiąclecia”.

Prezes stowarzyszenia „Psychologia zorientowana na wartości”, przewodniczący kierunku „Psychologia i psychoterapia zorientowana na wartości” w Ogólnorosyjskiej Profesjonalnej Lidze Psychoterapeutycznej.

Autor kursu „Prawa losu czyli sztuka życia”, który do tej pory jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej wyrazistych programów terapeutycznych. Widownia online tego kursu na ten moment wynosi ponad 5 milionów osób.


Organizacja kursu

Program:
1. Pokonanie wewnętrznych blokad
2. Uwolnienie potencjału osobistego
3. Zasady pomyślnych relacji międzyludzkich
4. Realizacja swojego przeznaczenia

Daty: 17 – 18 października 2020

Sobota (17 października):
9:00 – 11:00 Część I
Przerwa
13:00 – 15:00 Część II

Niedziela (18 października):
9:00 – 12:00 Część I
Przerwa
14:00 – 16:00 Część II
Przerwa
17:00 – 19:00 Część III

Miejsce kursu: Kurs on-line na platformie Zoom. Dostęp do nagrań kursu – 1 miesiąc.


Język kursu: rosyjski z polskim tłumaczeniem. Aby uzyskać do niego, należy wykupić usługę tłumaczenia przy zakupie biletów.

PAMIĘTAJCIE O WPISANIU KODU RABATOWEGO: slowianska3000 Otrzymacie dzięki temu aż 15% zniżki!

Więcej informacji: info@perfectaction.pl, tel: 535301387

Link do kupna biletów: https://tickets.paysera.com/en/step/intuition-de-la-vie-en-ligne/select

PAMIĘTAJCIE O WPISANIU KODU RABATOWEGO: slowianska3000 Otrzymacie dzięki temu aż 15% zniżki!

Opinie o kursie:

Paweł
Kurs był niesamowity i bardzo mi się spodobał. Szczególnie ważne było dla mnie to, że otrzymałem odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Oleg Gadecki mówił, że tak naprawdę nie mamy się o co martwić w życiu, bo jest siła, która nas wciąż wspiera. To jest warte zapamiętania. Ciekawie jest patrzeć na ludzi, którzy wychodzą z sali i są po prostu szczęśliwi, jak gdyby dostali coś cennego w prezencie. I tak faktycznie jest. Bardzo dziękuję.

Jekatierina
Przyszłam na kurs, bo straciłam poczucie oparcia, fundament, nie wiedziałam, co mam robić dalej. Czułam się tak, jakbym była w jakimś ślepym zaułku. Odzyskałam to poczucie oparcia już pierwszego dnia kursu, a wieczorem w domu zrozumiałam, że ono nie odchodzi, że jest we mnie stale. I to jest dla mnie najważniejsze.

Aleksander
Na tego typu kursie byłem pierwszy raz i bardzo mi się spodobało. Przede wszystkim sposób przekazywania wiedzy przez Olega Gadeckiego i to, że jego metoda jest genialnie prosta. Bardzo przemówiła do mnie atmosfera – na tyle przyjazna, że coś w środku mnie się zmieniło. Mam odczucie, jakbym to wszystko już wiedział, ale to było gdzieś w głębi mojej duszy. I to powolutku wychodzi na zewnątrz. Chciałbym mieć więcej takich momentów: czystości i szczerości.

Tatiana
W moim odczuciu kursy Olega Gadeckiego są cenne, gdyż niosą ze sobą praktykę. Nie jest to tylko sucha teoria, wykład, którego słuchamy i wychodzimy, a coś, co przepracowujemy. Jeśli przychodzimy z konkretnym problemem, to można go przetransformować. No i metodę tę można z powodzeniem stosować w dalszym życiu, ponieważ wciąż dostajemy od losu jakieś niespodzianki i trzeba sobie z nimi jakoś radzić. I tutaj mamy technologię, która działa z punktu widzenia duszy, nie wiem jak to inaczej ująć.

Eldar
Wykład bardzo mi się spodobał, przede wszystkim dlatego, że miałem bezpośredni kontakt z nauczycielem. Poza tym, kiedy uczestniczyłem w innych tego typu kursach miałem wrażenie, że coś jeszcze jest niedopowiedziane, niewyjaśnione. I dopiero tutaj udało mi się przeżyć w pełni swoje emocje i dzięki temu znalazłem odpowiedzi na swoje pytania.

Natalia

Najważniejsze, co otrzymałam to wiedza i zrozumienia podstawy podstaw, tych głównych praw w życiu: zrozumienie zależności przyczynowo-skutkowych i tego, co się w ogóle w życiu dzieje, według jakich praw to wszystko działa i wedle jakich kryteriów możemy oceniać te czy inne zdarzenia w naszym życiu, zrozumienie siebie, swoich uczuć i emocji, tego, jak możemy współpracować ze sobą i z życiem, ze swoimi krewnymi. Są określone niewidoczne dla oka zasady, które nas otaczają. Kiedy je znamy i rozumiemy, co się dzieje i dlaczego, możemy doskonalić nasze życie i zdrowie i odczuwać szczęście i zadowolenie.

Elena
Olega Gadeckiego słuchałam wcześniej w internecie, osobiście widzę go po raz pierwszy. Poszłam na kurs z zaufaniem, bez specjalnych oczekiwań. Myślałam, że to będzie po prostu wykład dotyczący tego, co już i tak pewnie wiem. Kurs mną po prostu wstrząsnął. Przyszły bardzo głębokie uczucia i dowiedziałam się o takich rzeczach, nad którymi wcześniej nawet się nie zastanawiałam. To po prostu niesamowity kurs. Wszystkim będę go polecać. Spodobało mi się też to, jak Oleg Gadecki przekazuje informacje, ma tę wiedzę tak usystematyzowaną i klarownie ujętą.


Wiedza Olega Gadeckiego dostępna jest min. na Youtube.

Proszę nacisnąć przycisk napisy, aby zobaczyć polskie tłumaczenie

Serdecznie zapraszam!

Anna Ewa Wrzesińska

Najnowsze artykuły