fbpx
 w Inne, Świadomość / Rozwój osobisty / Duchowość

30 listopada zaczyna się ostatni w tym roku korytarz zaćmień – bardzo mocny karmicznie czas, kiedy możemy zmienić swoje życie i wybrać optymalną drogę rozwoju swojego losu. Potrwa on do 14 grudnia.

Korytarz zaćmień to czas kolosalnych zmian w świecie i w życiu jednostek.

Tematem tego akurat korytarza są emocje i biznes. Może być sporo wypadków, kataklizmów (szczególnie związanych z żywiołem wody). Korytarz będzie związany też z problemami, które miały miejsce od 2010-2013 roku. Można przeanalizować ten czas, aby sprawdzić, jakie sytuacje się wtedy wydarzyły, bo może się obecnie dziać podobne. Jest ryzyko oszustwa i błędów.

Co jest zalecane w czasie korytarza zaćmień?

– rzadziej jeździć autem

– powstrzymywać się przed kłótniami i przejawieniami pychy i egoizmu

– wstrzymać się z podejmowaniem decyzji o rozstaniach lub zmianie pracy

– zakańczać sprawy, podsumowywać, planować

– zwracać się do swoich nauczycieli, autorytetów

– oczyszczać swój umysł z niepotrzebnych myśli

– stać się przewodnikiem dla innych ludzi, choćby to było np. przewodzenie w kuchni i zarażanie innych swoją pasją kulinarną.

Ludzie rozwijający się duchowo i idący drogą swojego przeznaczenia otrzymają dodatkową ochronę, dlatego wszelkie praktyki duchowe, zdobywanie wiedzy w tym zakresie – będzie wspaniałym wsparciem.

Myślę, że kurs Olega Gadeckiego, który mamy w najbliższy weekend, wpisuje się w ten czas znakomicie. Więcej poczytacie tutaj: https://slowianska.pl/wydarzenia/Jak w każdy korytarz zaćmień niezwykle korzystna jest też praca z rodem, szczególnie medytacje i praktyki rodowe, więc zapraszam Was więc także i na kurs „Wiedza o rodzie”. Więcej o kursie: https://slowianska.pl/kurs-wiedza-o-rodzie/

Dobrego, ważnego i znaczącego czasu Wam życzę!

Najnowsze artykuły
Słowiańska