fbpx
 w Inne, Kobiecość i męskość / Energia żeńska i męska, Relacje, związki, Wiedza o rodzie

Kobieta może być niezamężna, ponieważ na ten moment jej karma małżeńska nie jest gotowa się przejawić. Czyli okres planet, który odpowiada za małżeństwo jeszcze nie nastał i nie ma co próbować „zbierać jabłka w czerwcu, jeżeli dojrzewają one w sierpniu”. Co robić w takiej sytuacji?

Należy popatrzeć na to, co dojrzewa w czasie teraźniejszym.

Jeżeli w czerwcu dojrzewa truskawka, to trzeba ją zebrać, a nie płakać za jabłkami. Lepiej ich nie oczekiwać wcześniej niż w sierpniu. Chemiczne oczywiście mogą wyrosnąć, ale naturalne będą w sierpniu. Róbcie to co, daje wam los.

U jednej może to być nauka, u drugiej praca, u trzeciej życie duchowe, a u czwartej twórczość. Kiedy dojrzewają jabłka, truskawek już dawno nie będzie – chwytaj chwilę! Człowiek sam intuicyjnie odczuwa, jak coś przychodzi bez zbędnego wysiłku, tak jakby samo z siebie. 

Drugi przypadek występuje, gdy kobieta nie jest mężatką z powodu złej karmy, dobrze wtedy wykonać pewne wyrzeczenia, aby zneutralizować negatywne wpływy. Najlepsze z nich to zachowanie czystości oraz utrzymywanie dobrych relacji z innymi kobietami, pomaganie im (szczególnie starszym od siebie kobietom).

https://slowianska.pl/poczuj-moc-swojego-rodu/

Czystość pomaga zachować energię.

A błogosławieństwo innych kobiet jest niezwykle potężnym narzędziem, podobnie jak klątwa. 

Trzeci przypadek. Kobieta w tym życiu nie potrzebuje małżeństwa. Małżeństwo pomaga naszej świadomości poczuć jedność. Na przykład, jeżeli mamy spódnicę, to do kompletu potrzebujemy bluzki, to stworzy strój. Ale czasami kobieta rodzi się z bardzo holistyczną świadomością, ma harmonijne energie żeńskie i męskie. To są np. zakonnice lub joginki, ale stanowią zdecydowaną mniejszość w społeczeństwie. 

Kim byśmy nie byli, wskazane jest, by oszczędzać energię i nie trwonić jej na przypadkowe relacje.

Czystość pomaga zachować i pomnażać energię. Ale żeby energia seksualna nie przynosiła niepokoju, poleca się zająć albo twórczością, albo chociaż by prostszą praktyką duchową: ćwiczeniami oddechowymi, jogą, 5-10 minutową mantrą w ciągu dnia, itp. Kobieta może okazywać miłość sierotom, starszym, krewnym, przyjaciołom, społeczeństwu, zwierzętom, kwiatom, powinna ona koniecznie o kogoś dbać.  

Marianna Polonski

Tłumaczenie: N. Wojciechowska, korekta: A. Wrzesińska

Najnowsze artykuły
Słowiańska