w Inne, Kobiecość i męskość / Energia żeńska i męska, Relacje, związki, Wiedza o rodzie

Kobieta może być niezamężna, ponieważ na ten moment jej karma małżeńska nie jest gotowa się przejawić. Czyli okres planet, który odpowiada za małżeństwo jeszcze nie nastał i nie ma co próbować „zbierać jabłka w czerwcu, jeżeli dojrzewają one w sierpniu”. Co robić w takiej sytuacji?

Należy popatrzeć na to, co dojrzewa w czasie teraźniejszym.

Jeżeli w czerwcu dojrzewa truskawka, to trzeba ją zebrać, a nie płakać za jabłkami. Lepiej ich nie oczekiwać wcześniej niż w sierpniu. Chemiczne oczywiście mogą wyrosnąć, ale naturalne będą w sierpniu. Róbcie to co, daje wam los.

U jednej może to być nauka, u drugiej praca, u trzeciej życie duchowe, a u czwartej twórczość. Kiedy dojrzewają jabłka, truskawek już dawno nie będzie – chwytaj chwilę! Człowiek sam intuicyjnie odczuwa, jak coś przychodzi bez zbędnego wysiłku, tak jakby samo z siebie. 

Drugi przypadek występuje, gdy kobieta nie jest mężatką z powodu złej karmy, dobrze wtedy wykonać pewne wyrzeczenia, aby zneutralizować negatywne wpływy. Najlepsze z nich to zachowanie czystości oraz utrzymywanie dobrych relacji z innymi kobietami, pomaganie im (szczególnie starszym od siebie kobietom).

https://slowianska.pl/poczuj-moc-swojego-rodu/

Czystość pomaga zachować energię.

A błogosławieństwo innych kobiet jest niezwykle potężnym narzędziem, podobnie jak klątwa. 

Trzeci przypadek. Kobieta w tym życiu nie potrzebuje małżeństwa. Małżeństwo pomaga naszej świadomości poczuć jedność. Na przykład, jeżeli mamy spódnicę, to do kompletu potrzebujemy bluzki, to stworzy strój. Ale czasami kobieta rodzi się z bardzo holistyczną świadomością, ma harmonijne energie żeńskie i męskie. To są np. zakonnice lub joginki, ale stanowią zdecydowaną mniejszość w społeczeństwie. 

Kim byśmy nie byli, wskazane jest, by oszczędzać energię i nie trwonić jej na przypadkowe relacje.

Czystość pomaga zachować i pomnażać energię. Ale żeby energia seksualna nie przynosiła niepokoju, poleca się zająć albo twórczością, albo chociaż by prostszą praktyką duchową: ćwiczeniami oddechowymi, jogą, 5-10 minutową mantrą w ciągu dnia, itp. Kobieta może okazywać miłość sierotom, starszym, krewnym, przyjaciołom, społeczeństwu, zwierzętom, kwiatom, powinna ona koniecznie o kogoś dbać.  

Marianna Polonski

Tłumaczenie: N. Wojciechowska, korekta: A. Wrzesińska

Najnowsze artykuły
Słowiańska Matomo encountered an error: Uncaught Error: Class 'Zend_Db_Table' not found in /home/rosjanka/public_html/stats/piwik/core/Db/Adapter.php:53 Stack trace: #0 /home/rosjanka/public_html/stats/piwik/core/Db.php(156): Piwik\Db\Adapter::factory('MYSQLI', Array) #1 /home/rosjanka/public_html/stats/piwik/core/FrontController.php(318): Piwik\Db::createDatabaseObject() #2 /home/rosjanka/public_html/slowianska.pl/wp-content/plugins/wp-piwik/classes/WP_Piwik/Request/Php.php(40): Piwik\FrontController->init() #3 /home/rosjanka/public_html/slowianska.pl/wp-content/plugins/wp-piwik/classes/WP_Piwik/Request/Php.php(18): WP_Piwik\Request\Php->call('method=SitesMan...', '/', 'module=API&form...') #4 /home/rosjanka/public_html/slowianska.pl/wp-content/plugins/wp-piwik/classes/WP_Piwik/Request.php(63): WP_Piwik\Request\Php->request('method=SitesMan...') #5 /home/rosjanka/public_html/slowianska.pl/wp-content/plugins/wp-piwik/classes/WP_Piwik.php(1011): WP_Piwik\Request->perform('method=SitesMan...') #6 /home/rosjanka/public_html/slowianska.pl/wp-content/pl (which lead to: Session must be started before any output has been sent to the browser; output started in /home/rosjanka/public_html/slowianska.pl/wp-content/themes/jupiter/framework/functions/dynamic-styles.php/474)