Aktualności

CYKL WARSZTATÓW ON-LINE

O mnie

Nazywam się Anna Ewa Wrzesińska i jeszcze całkiem niedawno byłam typową bizneswoman: prowadziłam swoją szkołę językową, byłam lektorką, tłumaczką i autorką podręczników do nauki języka obcego. 

Trudności, które było dane mi przeżyć kilkanaście lat temu, przewartościowały moje życie i sprawiły, że zupełnie inaczej spojrzałam na samą siebie i świat dokoła mnie.

Nigdy bym nie przypuszczała, że będzie mi dana możliwość dotarcia do niesamowitej wiedzy, która zmieni nie tylko moje życie, ale też życie wielu ludzi, z którymi będę się nią dzieliła.

Przez kilka lat zgłębiałam tajniki wiedzy słowiańskiej i wedyjskiej, podróżowałam, studiowałam w Instytucie Psychologii Zorientowanej na Wartości, brałam udział w licznych warsztatach gimnastyki słowiańskiej, pracy z rodem, wykonywania lalek-motanek, prowadzenia świadomych uroczystości rodzinnych i wielu innych, odkrywając bogactwo naszej rodzimej słowiańskiej kultury.

Głównym obszarem moich zainteresowań jest duchowość w ujęciu praktycznym, czyli nauka o tym, w jaki sposób spotkać się z Bogiem poprzez nawiązywanie i utrzymywanie zdrowych i pięknych relacji ze samym sobą oraz z innymi ludźmi.

Wiedza ta wydaje mi się szczególnie potrzebna właśnie teraz, kiedy wiele osób się budzi i szuka odpowiedzi na najważniejsze pytania: po co tu jestem i jaki jest sens życia w ogóle.

Niezwykle cieszy mnie to, że mogę dzielić się wiedzą, która, zapomniana, powraca właśnie teraz, by pomóc nam odkrywać swoje zasoby i tym samym uzdrawiać siebie i swoje rodziny.

Zapraszam Cię do niesamowitej przygody, jaką jest poznawanie siebie poprzez kontakt z rodzimą wiedzą na temat gimnastyki słowiańskiej dla kobiet, lalek-motanek, świadomych uroczystości oraz pracy z systemem rodowym.

Anna Ewa Wrzesińska

Dowiedz się więcej

logo-nowe

Znudzona aerobikiem?

Ta przeznaczona wyłącznie dla kobiet gimnastyka może być czymś, co całkowicie zmieni Twoje życie!

ramka-rod-new-01

Tak – o rodzie, a nie o RODO 

Zapomniana, a bardzo potrzebna wiedza o tym, czym jest ród i jak z nim pracować – wraca do łask!

biereginia

Słowiańskie laleczki vodoo?

Nic bardziej mylnego! Motanki służyły tylko dobru. W jaki sposób? Przekonaj się sama!

Bądź na bieżąco!

zapisz-si-do-newslettera-wyl-do-ciebie-najwyej-dwie-wiadomoci-w-miesicu-1
kliknij-i-zasubskrybuj-mj-kana-na-youtube
kliknij-i-zasubskrybuj-mj-kana-na-youtube-1
Słowiańska